Aglaonema ´Horizon´ Tuft (19x50cm)
| Kód: | Kód: 4AGHOBU19 |
Další kusy 14.04.2026 (info)
V zimním období (listopad až duben), kdy teploty klesají pod 5 °C, nezasíláme živé rostliny standardní přepravou, abychom zajistili jejich kvalitu. Rozvoz je možný po individuální dohodě. Osobní odběr na prodejně je však k dispozici celoročně bez omezení.
Zboží naskladňujeme téměř každý týden. Abychom vaši objednávku doručili v následujícím týdnu (úterý až čtvrtek), proveďte ji prosím do čtvrtka do 14:00. Tento termín doručení platí pro Liberec, Mladou Boleslav, Prahu a Středočeský kraj. Do ostatních regionů doručujeme v rozmezí 5 až 30 dní. Přesný čas nejbližší uzávěrky vidíte vždy v horní zelené liště našeho webu.
Živé rostliny je možné objednat s platbou převodem předem. (nelze na dobírku) Živé rostliny jsou dodávány na základě vaší objednávky na míru a nelze uplatňovat vrácení zboží bez udání důvodů do 14 dní.
Rozměry rostlin dle zobrazení jsou orientační (převážně výška rostliny cca: +- 10 %). Cena je vždy za 1 kus rostliny.

| Hloubka - (od zdi)? | 30 cm |
| Výška | 50 cm |
| Výška balu rostliny | 17 cm |
| Průměr balu | 19 cm |
| Dovezeno | Nizozemsko |
| Hmotnost | 4.995 kg |
| Prodej po | 1 ks |
| Země původu | Costa Rica |
Mohlo by Vás zajímat
Dracaena fragrans ´Cintho´ Branched-multi (21x70cm)-v-zemině
Dostupných je: > 19 ksDalší kusy 14.04.2026
Rhapis excelsa Tuft (27x110cm)-v-zemině
Dostupných je: > 4 ksDalší kusy 01.01.2049
Dracaena fragrans ´Cintho´ Branched-multi (24x95cm)-v-zemině
Dostupných je: > 10 ksDalší kusy 14.04.2026
Hoya carnosa mix 8/tray Hanger (12x15cm)-v-zemině
Dostupných je: > 38 ksDalší kusy 15.04.2026
Chamaedorea elegans Bush (21x70cm)-v-zemině
Dostupných je: > 16 ksDalší kusy 14.04.2026
Strelitzia nicolai (250-350) 3-4pp (70x300cm)-v-zemině
Dostupných je: > 5 ksDalší kusy 28.05.2026

