Aloe bainesii (barberae) Stem (70x250cm)
| Kód: | Kód: 5ALBAR130 |
Další kusy 30.04.2026 (info)
V zimním období (listopad až duben), kdy teploty klesají pod 5 °C, nezasíláme živé rostliny standardní přepravou, abychom zajistili jejich kvalitu. Rozvoz je možný po individuální dohodě. Osobní odběr na prodejně je však k dispozici celoročně bez omezení.
Zboží naskladňujeme téměř každý týden. Abychom vaši objednávku doručili v následujícím týdnu (úterý až čtvrtek), proveďte ji prosím do čtvrtka do 14:00. Tento termín doručení platí pro Liberec, Mladou Boleslav, Prahu a Středočeský kraj. Do ostatních regionů doručujeme v rozmezí 5 až 30 dní. Přesný čas nejbližší uzávěrky vidíte vždy v horní zelené liště našeho webu.
Živé rostliny je možné objednat s platbou převodem předem. (nelze na dobírku) Živé rostliny jsou dodávány na základě vaší objednávky na míru a nelze uplatňovat vrácení zboží bez udání důvodů do 14 dní.
Rozměry rostlin dle zobrazení jsou orientační (převážně výška rostliny cca: +- 10 %). Cena je vždy za 1 kus rostliny.

V zimních měsících jako je listopad až březen, kdy je teplota pod cca. - 4 °C nerozvážíme středomořské živé rostliny. Rozvoz dle dohody. Osobní vyzvednutí na prodejně kdykoliv v roce.
| Hloubka - (od zdi)? | 120 cm |
| Výška | 250 cm |
| Výška balu rostliny | 51 cm |
| Průměr balu | 70 cm |
| Dovezeno | Nizozemsko |
| Hmotnost | 20.25 kg |
| Objem | 130 Litrů |
| Prodej po | 1 ks |
| Země původu | Španělsko |
Mohlo by Vás zajímat
Vitis vinifera (80-100) Grape (45x90cm)
Dostupných je: > 5 ksDalší kusy 30.04.2026
Washingtonia filifera (280-340) Multi stem (80x310cm)-v-zemině
Dostupných je: > 3 ksDalší kusy 01.01.2049
Photinia x fraseri ´Red Robin´ Compacta Branched/Multi crowns (55x220cm)
Dostupných je: > 4 ksDalší kusy 30.04.2026
Trachycarpus wagnerianus Stem (50-60) (45x140cm)-v-zemině
Dostupných je: poslední 3 ksDalší kusy 01.01.2049
Aloe red safari (180-210) - (70x195cm)-v-zemině
Dostupných je: poslední 2 ksDalší kusy 01.01.2049

