Argento Nova Frame Antique White Concrete (70x70x5cm)
Rám na mechové obrazy Argento Nova Frame Antique White Concrete (70x70x5cm) Zobrazit více
Zboží naskladňujeme každý týden. Abychom vaši objednávku doručili v následujícím týdnu (úterý až čtvrtek), proveďte ji prosím do čtvrtka do 14:00. Tento termín doručení platí pro Liberec, Mladou Boleslav, Prahu a Středočeský kraj. Do ostatních regionů doručujeme v rozmezí 5 až 30 dní. Přesný čas nejbližší uzávěrky vidíte vždy v horní zelené liště našeho webu.
Dotazy ohledně květináčů, doplňků a technického rázu mě kontaktujete: +420 739 960 870
| Šířka - (délka) | 70 cm |
| Hloubka - (od zdi)? | 70 cm |
| Výška | 5 cm |
| Hrdlo květináče | 69 cm |
| Vnitřní výška - pro bal | 4 cm |
| Hmotnost | 3.7 kg |
| Prodej po | 1 ks |
| Země původu | VN |
Mohlo by Vás zajímat
Argento Nova Frame Antique White Concrete (60x60x5cm)
Dostupných je: > 48 ksDalší kusy 01.01.2049
Argento Nova Frame Natural Concrete (70x70x5cm)
Dostupných je: > 40 ksDalší kusy 01.01.2049
Argento Nova Frame Natural Concrete (90x90x5cm)
Dostupných je: > 10 ksDalší kusy 01.01.2049
Argento Nova Frame Natural Concrete (80x80x5cm)
Dostupných je: > 3 ksDalší kusy 01.01.2049
Argento Nova Frame Natural Concrete (60x60x5cm)
Dostupných je: > 46 ksDalší kusy 01.01.2049
Argento Nova Frame Antique White Concrete (90x90x5cm)
Dostupných je: > 9 ksDalší kusy 01.01.2049
Argento Nova Frame Antique White Concrete (50x50x5cm)
Dostupných je: poslední 2 ksDalší kusy 01.01.2049
Argento Nova Frame Antique White Concrete (100x100x5cm)
Dostupných je: > 6 ksDalší kusy 01.01.2049

