Citrus (Citrofortunella) kumquat Stem (38x160cm)
| Kód: | Kód: 5CIKURS39 |
Další kusy 16.04.2026 (info)
V zimním období (listopad až duben), kdy teploty klesají pod 5 °C, nezasíláme živé rostliny standardní přepravou, abychom zajistili jejich kvalitu. Rozvoz je možný po individuální dohodě. Osobní odběr na prodejně je však k dispozici celoročně bez omezení.
Zboží naskladňujeme téměř každý týden. Abychom vaši objednávku doručili v následujícím týdnu (úterý až čtvrtek), proveďte ji prosím do čtvrtka do 14:00. Tento termín doručení platí pro Liberec, Mladou Boleslav, Prahu a Středočeský kraj. Do ostatních regionů doručujeme v rozmezí 5 až 30 dní. Přesný čas nejbližší uzávěrky vidíte vždy v horní zelené liště našeho webu.
Živé rostliny je možné objednat s platbou převodem předem. (nelze na dobírku) Živé rostliny jsou dodávány na základě vaší objednávky na míru a nelze uplatňovat vrácení zboží bez udání důvodů do 14 dní.
Rozměry rostlin dle zobrazení jsou orientační (převážně výška rostliny cca: +- 10 %). Cena je vždy za 1 kus rostliny.

V zimních měsících jako je listopad až březen, kdy je teplota pod cca. - 4 °C nerozvážíme středomořské živé rostliny. Rozvoz dle dohody. Osobní vyzvednutí na prodejně kdykoliv v roce.
| Hloubka - (od zdi)? | 65 cm |
| Výška | 160 cm |
| Výška balu rostliny | 37 cm |
| Průměr balu | 38 cm |
| Dovezeno | Nizozemsko |
| Hmotnost | 29.7 kg |
| Prodej po | 1 ks |
| Země původu | IT |
Mohlo by Vás zajímat
Trachycarpus wagnerianus Stem (30-40) (35x125cm)-v-zemině
Dostupných je: > 31 ksDalší kusy 01.01.2049
Acer pal. ´Fire Glow´ Stem (85x400cm)-v-zemině
Dostupných je: poslední kusDalší kusy 01.01.2049
Chamaerops humilis ´Vulcano´ Stem (50x100cm)
Dostupných je: > 3 ksDalší kusy 30.04.2026
Trachycarpus wagnerianus Stem (50-60) (45x140cm)-v-zemině
Dostupných je: poslední 3 ksDalší kusy 01.01.2049
Acer pal. diss. ´Garnet´ Stem (80x280cm)-v-zemině
Dostupných je: poslední kusDalší kusy 01.01.2049
Olea europaea (240-280) Stem (70x260cm)
Dostupných je: > 9 ksDalší kusy 30.04.2026
Acer pal. diss. ´Viridis´ Stem (85x400cm)-v-zemině
Dostupných je: > 3 ksDalší kusy 01.01.2049

