Cyathea cooperi Stem (55x250cm)-v-zemině
Interiérová rostlina Cyathea cooperi Stem (55x250cm) je vhodná pro pěstování v pokojové teplotě. Zobrazit více
| Kód: | Kód: 4CYCORS02 |
Další kusy 01.01.2049 (info)
V zimním období (listopad až duben), kdy teploty klesají pod 5 °C, nezasíláme živé rostliny standardní přepravou, abychom zajistili jejich kvalitu. Rozvoz je možný po individuální dohodě. Osobní odběr na prodejně je však k dispozici celoročně bez omezení.
Zboží naskladňujeme téměř každý týden. Abychom vaši objednávku doručili v následujícím týdnu (úterý až čtvrtek), proveďte ji prosím do čtvrtka do 14:00. Tento termín doručení platí pro Liberec, Mladou Boleslav, Prahu a Středočeský kraj. Do ostatních regionů doručujeme v rozmezí 5 až 30 dní. Přesný čas nejbližší uzávěrky vidíte vždy v horní zelené liště našeho webu.
Živé rostliny je možné objednat s platbou převodem předem. (nelze na dobírku) Živé rostliny jsou dodávány na základě vaší objednávky na míru a nelze uplatňovat vrácení zboží bez udání důvodů do 14 dní.
Rozměry rostlin dle zobrazení jsou orientační (převážně výška rostliny cca: +- 10 %). Cena je vždy za 1 kus rostliny.

| Hloubka - (od zdi)? | 220 cm |
| Výška | 250 cm |
| Výška balu rostliny | 45 cm |
| Průměr balu | 55 cm |
| Dovezeno | Nizozemsko |
| Hmotnost | 106.65 kg |
| Prodej po | 1 ks |
| Země původu | IT |
Mohlo by Vás zajímat
Coccoloba uvifera (180-200) Bush (38x160cm)-v-zemině
Dostupných je: > 11 ksDalší kusy 01.01.2049
Philodendron scandens ´Brasil´ Hanger (28x100cm)-v-zemině
Může být skladem od:01.01.2049
Epiphyllum anguliger Hanging plant (21x40cm)-v-zemině
Dostupných je: > 5 ksDalší kusy 04.05.2026
Aglaonema ´Red Joy´ 6/tray Tuft (12x30cm)-v-zemině
Dostupných je: > 34 ksDalší kusy 01.01.2049
Monstera obliqua Hanger (28x60cm)-v-zemině
Dostupných je: > 25 ksDalší kusy 12.05.2026
Alocasia Wentii Tuft (32x130cm)-v-zemině
Dostupných je: > 7 ksDalší kusy 05.05.2026
Hoya carnosa mix 8/tray Hanger (12x15cm)-v-zemině
Dostupných je: > 54 ksDalší kusy 06.05.2026

