Fiberstone Bouvy L Grey (40x40x80cm)
Květináč Fiberstone Bouvy L Grey (40x40x80cm) je vyroben z materiálu zvaného fiberstone – což je směs skleněných vláken a drceného kamene. Zobrazit více
| Výrobce: | Výrobce: Pottery Pots |
| Kód: | Kód: 6FSTSYG80 |
Další kusy 16.04.2026 (info)
Všechny rozměry na webu jsou udávány v pořadí: PRŮMĚR x VÝŠKA nebo ŠÍŘKA x HLOUBKA x VÝŠKA v cm.

Zboží naskladňujeme každý týden. Abychom vaši objednávku doručili v následujícím týdnu (úterý až čtvrtek), proveďte ji prosím do čtvrtka do 14:00. Tento termín doručení platí pro Liberec, Mladou Boleslav, Prahu a Středočeský kraj. Do ostatních regionů doručujeme v rozmezí 5 až 30 dní. Přesný čas nejbližší uzávěrky vidíte vždy v horní zelené liště našeho webu.
Dotazy ohledně květináčů, doplňků a technického rázu mě kontaktujete: +420 739 960 870
| Barva | Šedá |
| Tvar | Kvádr |
| Materiál | Kompozitní |
| Použití | Do interiéru a exteriéru |
| Šířka - (délka) | 40 cm |
| Hloubka - (od zdi)? | 40 cm |
| Výška | 80 cm |
| Hrdlo květináče | 38 cm |
| Vnitřní výška - pro bal | 79 cm |
| Hmotnost | 17 kg |
| Kolekce | Natural |
| Povrch | Hladký |
| Povrchová úprava | Hrubá |
| Prodej po | 1 ks |
| Série | Fiberstone |
| Vlastnosti materiálu | Ručně vyrobené, Mrazuvzdorné, UV odolné |
| Země původu | VN |
Mohlo by Vás zajímat
Mediterranean Eros L Umber Brown (54x46cm)
Dostupných je: > 4 ksDalší kusy 16.04.2026
Fiberstone Tara S Matt White (40x15cm)
Dostupných je: poslední kusDalší kusy 11.06.2026
Mountain Hayes XS Dioriet Grey (27x40cm)
Dostupných je: > 52 ksDalší kusy 16.04.2026
Fiberstone Max L Matt White (50x50cm)
Dostupných je: poslední kusDalší kusy 16.04.2026

