Fiberstone Bouvy M Glossy White (30x30x60cm)
Květináč Fiberstone Bouvy M Glossy White (30x30x60cm) je vyroben z materiálu zvaného fiberstone – což je směs skleněných vláken a drceného kamene. Zobrazit více
| Výrobce: | Výrobce: Pottery Pots |
| Kód: | Kód: 6FSTGWBV6 |
Další kusy 05.05.2026 (info)
Všechny rozměry na webu jsou udávány v pořadí: PRŮMĚR x VÝŠKA nebo ŠÍŘKA x HLOUBKA x VÝŠKA v cm.

Zboží naskladňujeme každý týden. Abychom vaši objednávku doručili v následujícím týdnu (úterý až čtvrtek), proveďte ji prosím do čtvrtka do 14:00. Tento termín doručení platí pro Liberec, Mladou Boleslav, Prahu a Středočeský kraj. Do ostatních regionů doručujeme v rozmezí 5 až 30 dní. Přesný čas nejbližší uzávěrky vidíte vždy v horní zelené liště našeho webu.
Dotazy ohledně květináčů, doplňků a technického rázu mě kontaktujete: +420 739 960 870
| Barva | Bílá |
| Tvar | Kvádr |
| Materiál | Kompozitní |
| Použití | Do interiéru a exteriéru |
| Šířka - (délka) | 30 cm |
| Hloubka - (od zdi)? | 30 cm |
| Výška | 60 cm |
| Hrdlo květináče | 29 cm |
| Vnitřní výška - pro bal | 59 cm |
| Hmotnost | 7.5 kg |
| Kolekce | Essential |
| Povrch | Hladký |
| Povrchová úprava | Vysoký lesk |
| Prodej po | 1 ks |
| Série | Fiberstone |
| Vlastnosti materiálu | Ručně vyrobené |
| Země původu | VN |
Mohlo by Vás zajímat
Fiberstone Jumbo Without Feet M Black (70x70x62cm)
Může být skladem od:05.05.2026
Ridged Horizontally Abby S Dark Grey (23x20cm)
Dostupných je: poslední kusDalší kusy 07.05.2026

