Fiberstone Bouvy XXL Grey (50x50x120cm)
Květináč Fiberstone Bouvy XXL Grey (50x50x120cm) je vyroben z materiálu zvaného fiberstone – což je směs skleněných vláken a drceného kamene. Zobrazit více
| Výrobce: | Výrobce: Pottery Pots |
| Kód: | Kód: 6FSTBOGXX |
Všechny rozměry na webu jsou udávány v pořadí: PRŮMĚR x VÝŠKA nebo ŠÍŘKA x HLOUBKA x VÝŠKA v cm.

Zboží naskladňujeme každý týden. Abychom vaši objednávku doručili v následujícím týdnu (úterý až čtvrtek), proveďte ji prosím do čtvrtka do 14:00. Tento termín doručení platí pro Liberec, Mladou Boleslav, Prahu a Středočeský kraj. Do ostatních regionů doručujeme v rozmezí 5 až 30 dní. Přesný čas nejbližší uzávěrky vidíte vždy v horní zelené liště našeho webu.
Dotazy ohledně květináčů, doplňků a technického rázu mě kontaktujete: +420 739 960 870
| Barva | Šedá |
| Tvar | Kvádr |
| Materiál | Kompozitní |
| Použití | Do interiéru a exteriéru |
| Šířka - (délka) | 50 cm |
| Hloubka - (od zdi)? | 50 cm |
| Výška | 120 cm |
| Hrdlo květináče | 45 cm |
| Vnitřní výška - pro bal | 110 cm |
| Hmotnost | 35 kg |
| Kolekce | Natural |
| Povrch | Hladký |
| Povrchová úprava | Hrubá |
| Prodej po | 1 ks |
| Série | Fiberstone |
| Vlastnosti materiálu | Ručně vyrobené, Mrazuvzdorné, UV odolné |
| Země původu | VN |
Mohlo by Vás zajímat
Fiberstone Jumbo Max Middle High XXL Black (140x90cm)
Může být skladem od:14.05.2026
Fiberstone Jumbo Without Feet L Grey (90x90x82cm)
Může být skladem od:14.05.2026
Fiberstone Block S Glossy White (30x30x30cm)
Dostupných je: > 3 ksDalší kusy 14.05.2026
Granite Bucket XS Midnight Black (40x35cm)
Dostupných je: > 27 ksDalší kusy 14.05.2026
Granite Jesslyn XS Midnight Black (42x36cm)
Dostupných je: > 4 ksDalší kusy 14.05.2026
Mountain Hunter S Dioriet Grey (60x34x29cm)
Dostupných je: > 36 ksDalší kusy 14.05.2026

