Fiberstone Jumbo Jort XL Grey (150x60x75cm)
Květináč Fiberstone Jumbo Jort XL Grey (150x60x75cm) má díky své mrazuvzdornosti může zůstat venku i v chladném období, aniž by se poškodil. Navíc je odolný vůči UV záření. Zobrazit více
| Výrobce: | Výrobce: Pottery Pots |
| Kód: | Kód: 6FSTSPIG20 |
16.04.2026 (info)
Všechny rozměry na webu jsou udávány v pořadí: PRŮMĚR x VÝŠKA nebo ŠÍŘKA x HLOUBKA x VÝŠKA v cm.

Zboží naskladňujeme každý týden. Abychom vaši objednávku doručili v následujícím týdnu (úterý až čtvrtek), proveďte ji prosím do čtvrtka do 14:00. Tento termín doručení platí pro Liberec, Mladou Boleslav, Prahu a Středočeský kraj. Do ostatních regionů doručujeme v rozmezí 5 až 30 dní. Přesný čas nejbližší uzávěrky vidíte vždy v horní zelené liště našeho webu.
Dotazy ohledně květináčů, doplňků a technického rázu mě kontaktujete: +420 739 960 870
| Barva | Šedá |
| Tvar | Truhlík |
| Materiál | Kompozitní |
| Použití | Do interiéru a exteriéru |
| Šířka - (délka) | 150 cm |
| Hloubka - (od zdi)? | 60 cm |
| Výška | 75 cm |
| Hrdlo květináče | 55 cm |
| Vnitřní výška - pro bal | 72 cm |
| Hmotnost | 73 kg |
| Kolekce | Natural |
| Povrch | Hladký |
| Povrchová úprava | Hrubá |
| Prodej po | 1 ks |
| Série | Fiberstone |
| Vlastnosti materiálu | Ručně vyrobené, Mrazuvzdorné, UV odolné |
| Země původu | VN |
Mohlo by Vás zajímat
Fiberstone Jort S Glossy White (80x30x40cm)
Dostupných je: > 19 ksDalší kusy 16.04.2026
Fiberstone Balcony XL Grey (80x20x20cm)
Dostupných je: > 90 ksDalší kusy 16.04.2026
Fiberstone Balcony S Glossy White (50x20x20cm)
Dostupných je: > 18 ksDalší kusy 16.04.2026
