Fiberstone Jumbo max M Grey (70x70cm)
Květináč Fiberstone Jumbo max M Grey (70x70cm) má díky své mrazuvzdornosti může zůstat venku i v chladném období, aniž by se poškodil. Navíc je odolný vůči UV záření. Zobrazit více
| Výrobce: | Výrobce: Pottery Pots |
| Kód: | Kód: 6FSTJMG10 |
07.05.2026 (info)
Všechny rozměry na webu jsou udávány v pořadí: PRŮMĚR x VÝŠKA nebo ŠÍŘKA x HLOUBKA x VÝŠKA v cm.

Zboží naskladňujeme každý týden. Abychom vaši objednávku doručili v následujícím týdnu (úterý až čtvrtek), proveďte ji prosím do čtvrtka do 14:00. Tento termín doručení platí pro Liberec, Mladou Boleslav, Prahu a Středočeský kraj. Do ostatních regionů doručujeme v rozmezí 5 až 30 dní. Přesný čas nejbližší uzávěrky vidíte vždy v horní zelené liště našeho webu.
Dotazy ohledně květináčů, doplňků a technického rázu mě kontaktujete: +420 739 960 870
| Barva | Šedá |
| Tvar | Válec |
| Materiál | Kompozitní |
| Použití | Do interiéru a exteriéru |
| Průměr | 70 cm |
| Výška | 70 cm |
| Hrdlo květináče | 66 cm |
| Vnitřní výška - pro bal | 68 cm |
| Hmotnost | 30.2 kg |
| Kolekce | Natural |
| Povrch | Hladký |
| Povrchová úprava | Hrubá |
| Prodej po | 1 ks |
| Série | Fiberstone |
| Vlastnosti materiálu | Ručně vyrobené, Mrazuvzdorné, UV odolné |
| Země původu | VN |
Mohlo by Vás zajímat
Fiberstone Jort M Grey (100x40x50cm)
Dostupných je: > 54 ksDalší kusy 05.05.2026
Mediterranean Poseidon L Chalk White (63x58cm)
Dostupných je: > 58 ksDalší kusy 05.05.2026
Mineral Hailey M Travertine Beige (38x43cm)
Dostupných je: > 90 ksDalší kusy 01.01.2049
Mediterranean Athena L Umber Brown (53x45cm)
Dostupných je: > 44 ksDalší kusy 05.05.2026
