Fiberstone Jumbo Orb L Grey (133x114cm)
Květináč Fiberstone Jumbo Orb L Grey (133x114cm) má díky své mrazuvzdornosti může zůstat venku i v chladném období, aniž by se poškodil. Navíc je odolný vůči UV záření. Zobrazit více
| Výrobce: | Výrobce: Pottery Pots |
| Kód: | Kód: 6FSTRJUGO3 |
25.05.2026 (info)
Všechny rozměry na webu jsou udávány v pořadí: PRŮMĚR x VÝŠKA nebo ŠÍŘKA x HLOUBKA x VÝŠKA v cm.

Zboží naskladňujeme každý týden. Abychom vaši objednávku doručili v následujícím týdnu (úterý až čtvrtek), proveďte ji prosím do čtvrtka do 14:00. Tento termín doručení platí pro Liberec, Mladou Boleslav, Prahu a Středočeský kraj. Do ostatních regionů doručujeme v rozmezí 5 až 30 dní. Přesný čas nejbližší uzávěrky vidíte vždy v horní zelené liště našeho webu.
Dotazy ohledně květináčů, doplňků a technického rázu mě kontaktujete: +420 739 960 870
| Barva | Šedá |
| Tvar | Kulatý |
| Materiál | Kompozitní |
| Použití | Do interiéru a exteriéru |
| Průměr | 133 cm |
| Výška | 114 cm |
| Hrdlo květináče | 110 cm |
| Vnitřní výška - pro bal | 110 cm |
| Hmotnost | 50 kg |
| Kolekce | Natural |
| Povrch | Hladký |
| Povrchová úprava | Hrubá |
| Prodej po | 1 ks |
| Série | Fiberstone |
| Vlastnosti materiálu | Ručně vyrobené, Mrazuvzdorné, UV odolné |
| Země původu | VN |
Mohlo by Vás zajímat
Mediterranean Artemis L Chalk White (53x68cm)
Dostupných je: > 48 ksDalší kusy 25.05.2026
Mediterranean Eros S Chalk White (33x28cm)
Dostupných je: > 24 ksDalší kusy 25.05.2026
Fiberstone Dax L Glossy White (37x80cm)
Dostupných je: > 18 ksDalší kusy 25.05.2026
Mediterranean Apollo L Umber Brown (55x68cm)
Dostupných je: > 31 ksDalší kusy 25.05.2026
