Fiberstone Jumbo Seating Round Black (140x45cm)
Květináč Fiberstone Jumbo Seating Round Black (140x45cm) díky své mrazuvzdornosti může zůstat venku i v chladném období, aniž by se poškodil. Navíc je odolný vůči UV záření, což jej chrání před vyblednutím a poškozením od slunečního svitu. Zobrazit více
| Výrobce: | Výrobce: Pottery Pots |
| Kód: | Kód: 6FSTJSF10 |
16.04.2026 (info)
Květináč má hladký povrch. Díky své mrazuvzdornosti může zůstat venku i v chladném období, aniž by se poškodil. Navíc je odolný vůči UV záření, což jej chrání před vyblednutím a poškozením od slunečního svitu.
Všechny rozměry na webu jsou udávány v pořadí: PRŮMĚR x VÝŠKA nebo ŠÍŘKA x HLOUBKA x VÝŠKA v cm.

Zboží naskladňujeme každý týden. Abychom vaši objednávku doručili v následujícím týdnu (úterý až čtvrtek), proveďte ji prosím do čtvrtka do 14:00. Tento termín doručení platí pro Liberec, Mladou Boleslav, Prahu a Středočeský kraj. Do ostatních regionů doručujeme v rozmezí 5 až 30 dní. Přesný čas nejbližší uzávěrky vidíte vždy v horní zelené liště našeho webu.
Dotazy ohledně květináčů, doplňků a technického rázu mě kontaktujete: +420 739 960 870
| Barva | Černá |
| Materiál | Kompozitní |
| Použití | Do interiéru a exteriéru |
| Průměr | 140 cm |
| Výška | 45 cm |
| Hrdlo květináče | 60 cm |
| Vnitřní výška - pro bal | 45 cm |
| Hmotnost | 32 kg |
| Kolekce | Natural |
| Povrch | Hladký |
| Povrchová úprava | Hrubá |
| Prodej po | 1 ks |
| Série | Fiberstone |
| Vlastnosti materiálu | Ručně vyrobené, Mrazuvzdorné, UV odolné |
| Země původu | VN |
Mohlo by Vás zajímat
Granite Block L Midnight Black (50x50x50cm)
Dostupných je: > 5 ksDalší kusy 16.04.2026
Fiberstone Fleur L Glossy White (25x25x25cm)
Dostupných je: poslední kusDalší kusy 16.04.2026
Mediterranean Ares S Umber Brown (27x32cm)
Dostupných je: > 80 ksDalší kusy 16.04.2026

