Fiberstone Tara M Black (60x22cm)
Květináč Fiberstone Tara M Black (60x22cm) díky své mrazuvzdornosti může zůstat venku i v chladném období, aniž by se poškodil. Navíc je odolný vůči UV záření, což jej chrání před vyblednutím a poškozením od slunečního svitu. Zobrazit více
| Výrobce: | Výrobce: Pottery Pots |
| Kód: | Kód: 6FSTTAB0K |
16.04.2026 (info)
Květináč má hladký povrch. Díky své mrazuvzdornosti může zůstat venku i v chladném období, aniž by se poškodil. Navíc je odolný vůči UV záření, což jej chrání před vyblednutím a poškozením od slunečního svitu.
Všechny rozměry na webu jsou udávány v pořadí: PRŮMĚR x VÝŠKA nebo ŠÍŘKA x HLOUBKA x VÝŠKA v cm.

Zboží naskladňujeme každý týden. Abychom vaši objednávku doručili v následujícím týdnu (úterý až čtvrtek), proveďte ji prosím do čtvrtka do 14:00. Tento termín doručení platí pro Liberec, Mladou Boleslav, Prahu a Středočeský kraj. Do ostatních regionů doručujeme v rozmezí 5 až 30 dní. Přesný čas nejbližší uzávěrky vidíte vždy v horní zelené liště našeho webu.
Dotazy ohledně květináčů, doplňků a technického rázu mě kontaktujete: +420 739 960 870
| Barva | Černá |
| Tvar | Mísa |
| Materiál | Kompozitní |
| Použití | Do interiéru a exteriéru |
| Průměr | 60 cm |
| Výška | 22 cm |
| Hrdlo květináče | 44 cm |
| Vnitřní výška - pro bal | 22 cm |
| Hmotnost | 8.2 kg |
| Kolekce | Natural |
| Povrch | Hladký |
| Povrchová úprava | Hrubá |
| Prodej po | 1 ks |
| Série | Fiberstone |
| Vlastnosti materiálu | Ručně vyrobené, Mrazuvzdorné, UV odolné |
| Země původu | VN |
Mohlo by Vás zajímat
Mediterranean Artemis L Umber Brown (53x68cm)
Dostupných je: > 50 ksDalší kusy 16.04.2026
Fiberstone Klax M Black (30x60cm)
Dostupných je: poslední kusDalší kusy 14.04.2026
Fiberstone Balcony S Glossy White (50x20x20cm)
Dostupných je: > 18 ksDalší kusy 16.04.2026
Mineral Yuna L Travertine Beige (61x30cm)
Dostupných je: > 23 ksDalší kusy 01.01.2049
Fiberstone Balcony XL Glossy White (80x20x20cm)
Dostupných je: > 50 ksDalší kusy 16.04.2026
Mineral Fleuri L Travertine Rustic Antique (61x61cm)
Dostupných je: > 18 ksDalší kusy 01.01.2049

