Fiberstone Vic Bowl L Grey (60x28cm)
Květináč Fiberstone Vic Bowl L Grey (60x28cm) má díky své mrazuvzdornosti může zůstat venku i v chladném období, aniž by se poškodil. Navíc je odolný vůči UV záření. Zobrazit více
| Výrobce: | Výrobce: Pottery Pots |
| Kód: | Kód: 6FSTVBG0L |
23.04.2026 (info)
Všechny rozměry na webu jsou udávány v pořadí: PRŮMĚR x VÝŠKA nebo ŠÍŘKA x HLOUBKA x VÝŠKA v cm.

Zboží naskladňujeme každý týden. Abychom vaši objednávku doručili v následujícím týdnu (úterý až čtvrtek), proveďte ji prosím do čtvrtka do 14:00. Tento termín doručení platí pro Liberec, Mladou Boleslav, Prahu a Středočeský kraj. Do ostatních regionů doručujeme v rozmezí 5 až 30 dní. Přesný čas nejbližší uzávěrky vidíte vždy v horní zelené liště našeho webu.
Dotazy ohledně květináčů, doplňků a technického rázu mě kontaktujete: +420 739 960 870
| Barva | Šedá |
| Tvar | Mísa |
| Materiál | Kompozitní |
| Použití | Do interiéru a exteriéru |
| Průměr | 60 cm |
| Výška | 28 cm |
| Hrdlo květináče | 50 cm |
| Vnitřní výška - pro bal | 26 cm |
| Hmotnost | 9.5 kg |
| Kolekce | Natural |
| Povrch | Hladký |
| Povrchová úprava | Hrubá |
| Prodej po | 1 ks |
| Série | Fiberstone |
| Vlastnosti materiálu | Ručně vyrobené, Mrazuvzdorné, UV odolné |
| Země původu | VN |
Mohlo by Vás zajímat
Fiberstone Klax L Grey (40x80cm)
Dostupných je: poslední 2 ksDalší kusy 23.04.2026
Mineral Lynn XL Travertine Rustic Antique (51x74cm)
Dostupných je: > 17 ksDalší kusy 01.01.2049
Fiberstone Jumbo Middle High M Black (70x70x53cm)
Může být skladem od:23.04.2026
Ridged Horizontally Cody S Cement Grey (28x25cm)
Dostupných je: poslední 2 ksDalší kusy 23.04.2026
