Fiberstone Yang Grey (35x35x100cm)
Květináč Fiberstone Yang Grey (35x35x100cm) má díky své mrazuvzdornosti může zůstat venku i v chladném období, aniž by se poškodil. Navíc je odolný vůči UV záření. Zobrazit více
| Výrobce: | Výrobce: Pottery Pots |
| Kód: | Kód: 6FSTSYB45 |
16.04.2026 (info)
Všechny rozměry na webu jsou udávány v pořadí: PRŮMĚR x VÝŠKA nebo ŠÍŘKA x HLOUBKA x VÝŠKA v cm.

Zboží naskladňujeme každý týden. Abychom vaši objednávku doručili v následujícím týdnu (úterý až čtvrtek), proveďte ji prosím do čtvrtka do 14:00. Tento termín doručení platí pro Liberec, Mladou Boleslav, Prahu a Středočeský kraj. Do ostatních regionů doručujeme v rozmezí 5 až 30 dní. Přesný čas nejbližší uzávěrky vidíte vždy v horní zelené liště našeho webu.
Dotazy ohledně květináčů, doplňků a technického rázu mě kontaktujete: +420 739 960 870
| Barva | Šedá |
| Tvar | Kvádr |
| Materiál | Kompozitní |
| Použití | Do interiéru a exteriéru |
| Šířka - (délka) | 35 cm |
| Hloubka - (od zdi)? | 35 cm |
| Výška | 100 cm |
| Hrdlo květináče | 29 cm |
| Vnitřní výška - pro bal | 98 cm |
| Hmotnost | 15 kg |
| Kolekce | Natural |
| Objem | 32 Litrů |
| Povrch | Hladký |
| Povrchová úprava | Hrubá |
| Prodej po | 1 ks |
| Série | Fiberstone |
| Vlastnosti materiálu | Ručně vyrobené, Mrazuvzdorné, UV odolné, Zvýšené dno |
| Země původu | VN |
Mohlo by Vás zajímat
Mediterranean Ares S Chalk White (27x32cm)
Dostupných je: > 22 ksDalší kusy 16.04.2026
Fiberstone Bouvy L Glossy White (40x40x80cm)
Dostupných je: > 4 ksDalší kusy 16.04.2026
Fiberstone Balcony XS Black (40x20x20cm)
Dostupných je: > 52 ksDalší kusy 16.04.2026
Mineral Hailey L Travertine Rustic Antique (52x57cm)
Dostupných je: > 9 ksDalší kusy 01.01.2049
Fiberstone Jumbo Without Feet L Black (90x90x82cm)
Může být skladem od:16.04.2026
