Fiberstone Yenn S Black (25x25x100cm)
Květináč Fiberstone Yenn S Black (25x25x100cm) díky své mrazuvzdornosti může zůstat venku i v chladném období, aniž by se poškodil. Navíc je odolný vůči UV záření, což jej chrání před vyblednutím a poškozením od slunečního svitu. Zobrazit více
| Výrobce: | Výrobce: Pottery Pots |
| Kód: | Kód: 6FSTSYB10 |
23.04.2026 (info)
Květináč má hladký povrch. Díky své mrazuvzdornosti může zůstat venku i v chladném období, aniž by se poškodil. Navíc je odolný vůči UV záření, což jej chrání před vyblednutím a poškozením od slunečního svitu.
Všechny rozměry na webu jsou udávány v pořadí: PRŮMĚR x VÝŠKA nebo ŠÍŘKA x HLOUBKA x VÝŠKA v cm.

Zboží naskladňujeme každý týden. Abychom vaši objednávku doručili v následujícím týdnu (úterý až čtvrtek), proveďte ji prosím do čtvrtka do 14:00. Tento termín doručení platí pro Liberec, Mladou Boleslav, Prahu a Středočeský kraj. Do ostatních regionů doručujeme v rozmezí 5 až 30 dní. Přesný čas nejbližší uzávěrky vidíte vždy v horní zelené liště našeho webu.
Dotazy ohledně květináčů, doplňků a technického rázu mě kontaktujete: +420 739 960 870
| Barva | Černá |
| Materiál | Kompozitní |
| Použití | Do interiéru a exteriéru |
| Šířka - (délka) | 25 cm |
| Hloubka - (od zdi)? | 25 cm |
| Výška | 100 cm |
| Hrdlo květináče | 19 cm |
| Vnitřní výška - pro bal | 90 cm |
| Hmotnost | 19 kg |
| Kolekce | Natural |
| Povrch | Hladký |
| Povrchová úprava | Hrubá |
| Prodej po | 1 ks |
| Série | Fiberstone |
| Vlastnosti materiálu | Ručně vyrobené, Mrazuvzdorné, UV odolné, Zvýšené dno |
| Země původu | VN |
Mohlo by Vás zajímat
Mineral Yuna L Travertine Rustic Antique (61x30cm)
Dostupných je: > 32 ksDalší kusy 01.01.2049
Mountain Francis S Dioriet Grey (59x29cm)
Dostupných je: > 15 ksDalší kusy 23.04.2026
Fiberstone Jumbo Jort L Matt White (120x45x60cm)
Může být skladem od:23.04.2026
Fiberstone Dax L Glossy White (37x80cm)
Dostupných je: > 28 ksDalší kusy 23.04.2026

