Ficus binnendijkii ´Amstel King´ Branched (30x150cm)
| Kód: | Kód: 4FIAKVT36 |
Další kusy 01.01.2049 (info)
V zimním období (listopad až duben), kdy teploty klesají pod 5 °C, nezasíláme živé rostliny standardní přepravou, abychom zajistili jejich kvalitu. Rozvoz je možný po individuální dohodě. Osobní odběr na prodejně je však k dispozici celoročně bez omezení.
Zboží naskladňujeme téměř každý týden. Abychom vaši objednávku doručili v následujícím týdnu (úterý až čtvrtek), proveďte ji prosím do čtvrtka do 14:00. Tento termín doručení platí pro Liberec, Mladou Boleslav, Prahu a Středočeský kraj. Do ostatních regionů doručujeme v rozmezí 5 až 30 dní. Přesný čas nejbližší uzávěrky vidíte vždy v horní zelené liště našeho webu.
Živé rostliny je možné objednat s platbou převodem předem. (nelze na dobírku) Živé rostliny jsou dodávány na základě vaší objednávky na míru a nelze uplatňovat vrácení zboží bez udání důvodů do 14 dní.
Rozměry rostlin dle zobrazení jsou orientační (převážně výška rostliny cca: +- 10 %). Cena je vždy za 1 kus rostliny.

| Hloubka - (od zdi)? | 60 cm |
| Výška | 150 cm |
| Výška balu rostliny | 27 cm |
| Průměr balu | 30 cm |
| Dovezeno | Nizozemsko |
| Hmotnost | 25.65 kg |
| Prodej po | 1 ks |
| Země původu | Costa Rica |
Mohlo by Vás zajímat
Kentia (Howea) forsteriana Tuft 4pp (17x80cm)-v-zemině
Dostupných je: > 25 ksDalší kusy 14.04.2026
Dracaena fragrans ´Burundii´ 60-Carrousel (21x120cm)-v-zemině
Může být skladem od:01.01.2049
Scindapsus (Epipremnum) ´Golden Pothos´ 10/tray Hanger (12x20cm)-v-zemině
Dostupných je: > 99 ksCroton (Codiaeum) variegatum ´Mrs. Iceton´ Branched (45x225cm)-v-zemině
Může být skladem od:01.01.2049
Kentia (Howea) forsteriana 6/tray (13x60cm)-v-zemině
Dostupných je: > 5 ksDalší kusy 14.04.2026
Asplenium dimorphum ´Parvati´ 12/tray (9x15cm)-v-zemině
Dostupných je: > 95 ksDalší kusy 15.04.2026
Asplenium antiquum ´Leslie´ 6/tray (12x25cm)-v-zemině
Dostupných je: > 23 ksDalší kusy 14.04.2026

