Ficus lyrata (240-260cm) Stem (48x250cm)
V zimním období (listopad až duben), kdy teploty klesají pod 5 °C, nezasíláme živé rostliny standardní přepravou, abychom zajistili jejich kvalitu. Rozvoz je možný po individuální dohodě. Osobní odběr na prodejně je však k dispozici celoročně bez omezení.
Zboží naskladňujeme téměř každý týden. Abychom vaši objednávku doručili v následujícím týdnu (úterý až čtvrtek), proveďte ji prosím do čtvrtka do 14:00. Tento termín doručení platí pro Liberec, Mladou Boleslav, Prahu a Středočeský kraj. Do ostatních regionů doručujeme v rozmezí 5 až 30 dní. Přesný čas nejbližší uzávěrky vidíte vždy v horní zelené liště našeho webu.
Živé rostliny je možné objednat s platbou převodem předem. (nelze na dobírku) Živé rostliny jsou dodávány na základě vaší objednávky na míru a nelze uplatňovat vrácení zboží bez udání důvodů do 14 dní.
Rozměry rostlin dle zobrazení jsou orientační (převážně výška rostliny cca: +- 10 %). Cena je vždy za 1 kus rostliny.

| Hloubka - (od zdi)? | 75 cm |
| Výška | 250 cm |
| Výška balu rostliny | 40 cm |
| Průměr balu | 48 cm |
| Dovezeno | Nizozemsko |
| Hmotnost | 79.65 kg |
| Objem | 50 Litrů |
| Prodej po | 1 ks |
| Země původu | NL |
Mohlo by Vás zajímat
Beaucarnea recurvata Stem (40x190cm)-v-zemině
Dostupných je: > 4 ksDalší kusy 01.01.2049
Kentia (Howea) forsteriana Bush extra 5/6pp (24x190cm)
Může být skladem od:01.01.2049
Dracaena fragrans ´Riki´ Branched-multi (27x120cm)-v-zemině
Dostupných je: > 5 ksDalší kusy 14.04.2026
Asplenium antiquum ´Gioia´ 6/tray (12x20cm)-v-zemině
Dostupných je: > 17 ksDalší kusy 14.04.2026
Philodendron ´Imperial Red´ 6/tray (13x35cm)-v-zemině
Dostupných je: > 34 ksDalší kusy 14.04.2026

