Granite Ben L Midnight Black (40x55cm)
Květináč Granite Ben L Midnight Black (40x55cm) je vyroben z materiálu zvaného fiberstone – což je směs skleněných vláken a drceného kamene. Zobrazit více
| Výrobce: | Výrobce: Pottery Pots |
| Kód: | Kód: 6FSTGBL01 |
Další kusy 14.05.2026 (info)
Všechny rozměry na webu jsou udávány v pořadí: PRŮMĚR x VÝŠKA nebo ŠÍŘKA x HLOUBKA x VÝŠKA v cm.

Zboží naskladňujeme každý týden. Abychom vaši objednávku doručili v následujícím týdnu (úterý až čtvrtek), proveďte ji prosím do čtvrtka do 14:00. Tento termín doručení platí pro Liberec, Mladou Boleslav, Prahu a Středočeský kraj. Do ostatních regionů doručujeme v rozmezí 5 až 30 dní. Přesný čas nejbližší uzávěrky vidíte vždy v horní zelené liště našeho webu.
Dotazy ohledně květináčů, doplňků a technického rázu mě kontaktujete: +420 739 960 870
| Barva | Černá |
| Tvar | Vysoký válec |
| Materiál | Kompozitní |
| Použití | Do exteriéru |
| Průměr | 40 cm |
| Výška | 55 cm |
| Hrdlo květináče | 38 cm |
| Vnitřní výška - pro bal | 53 cm |
| Hmotnost | 3.78 kg |
| Kolekce | Granite |
| Povrch | Imitace betonu |
| Povrchová úprava | Hrubá |
| Prodej po | 1 ks |
| Série | Fiberstone |
| Vlastnosti materiálu | Ručně vyrobené, Mrazuvzdorné, UV odolné |
| Země původu | VN |
Mohlo by Vás zajímat
Mineral Lena M Travertine Beige (55x70cm)
Dostupných je: > 42 ksDalší kusy 13.05.2026
Fiberstone Jumbo Without Feet M Black (70x70x62cm)
Může být skladem od:14.05.2026
Fiberstone Kevan M Matt White (26x22cm)
Dostupných je: poslední 2 ksDalší kusy 14.05.2026
Fiberstone Balcony XS Black (40x20x20cm)
Dostupných je: > 30 ksDalší kusy 14.05.2026
Fiberstone Balcony XS Grey (40x20x20cm)
Dostupných je: > 4 ksDalší kusy 14.05.2026
Mountain Russell L Dioriet Grey (51x44cm)
Dostupných je: > 29 ksDalší kusy 14.05.2026

