Granite Ben XL Midnight Black (52x72cm)
Květináč Granite Ben XL Midnight Black (52x72cm) je vyroben z materiálu zvaného fiberstone – což je směs skleněných vláken a drceného kamene. Zobrazit více
| Výrobce: | Výrobce: Pottery Pots |
| Kód: | Kód: 6FSTGBXL2 |
Další kusy 18.05.2026 (info)
Všechny rozměry na webu jsou udávány v pořadí: PRŮMĚR x VÝŠKA nebo ŠÍŘKA x HLOUBKA x VÝŠKA v cm.

Zboží naskladňujeme každý týden. Abychom vaši objednávku doručili v následujícím týdnu (úterý až čtvrtek), proveďte ji prosím do čtvrtka do 14:00. Tento termín doručení platí pro Liberec, Mladou Boleslav, Prahu a Středočeský kraj. Do ostatních regionů doručujeme v rozmezí 5 až 30 dní. Přesný čas nejbližší uzávěrky vidíte vždy v horní zelené liště našeho webu.
Dotazy ohledně květináčů, doplňků a technického rázu mě kontaktujete: +420 739 960 870
| Barva | Černá |
| Tvar | Vysoký válec |
| Materiál | Kompozitní |
| Použití | Do exteriéru |
| Průměr | 52 cm |
| Výška | 72 cm |
| Hrdlo květináče | 50 cm |
| Vnitřní výška - pro bal | 70 cm |
| Hmotnost | 6.3 kg |
| Kolekce | Granite |
| Povrch | Imitace betonu |
| Povrchová úprava | Hrubá |
| Prodej po | 1 ks |
| Série | Fiberstone |
| Vlastnosti materiálu | Ručně vyrobené, Mrazuvzdorné, UV odolné |
| Země původu | VN |
Mohlo by Vás zajímat
Mineral Fleuri High M Travertine Beige (55x68cm)
Dostupných je: > 15 ksDalší kusy 13.05.2026
Mediterranean Eros L Chalk White (54x46cm)
Dostupných je: > 4 ksDalší kusy 18.05.2026
Mediterranean Eros S Chalk White (33x28cm)
Dostupných je: > 24 ksDalší kusy 18.05.2026
Heritage Block Classic XL Taupe Beige (60x60x60cm)
Může být skladem od:18.05.2026

