Heritage Max Classic L Black (50x50cm)
Květináč Heritage Max Classic L Black (50x50cm) díky své mrazuvzdornosti může zůstat venku i v chladném období, aniž by se poškodil. Navíc je odolný vůči UV záření, což jej chrání před vyblednutím a poškozením od slunečního svitu. Zobrazit více
| Výrobce: | Výrobce: Pottery Pots |
| Kód: | Kód: 6FSTHEMB1 |
14.05.2026 (info)
Květináč má hladký povrch. Díky své mrazuvzdornosti může zůstat venku i v chladném období, aniž by se poškodil. Navíc je odolný vůči UV záření, což jej chrání před vyblednutím a poškozením od slunečního svitu.
Všechny rozměry na webu jsou udávány v pořadí: PRŮMĚR x VÝŠKA nebo ŠÍŘKA x HLOUBKA x VÝŠKA v cm.

Zboží naskladňujeme každý týden. Abychom vaši objednávku doručili v následujícím týdnu (úterý až čtvrtek), proveďte ji prosím do čtvrtka do 14:00. Tento termín doručení platí pro Liberec, Mladou Boleslav, Prahu a Středočeský kraj. Do ostatních regionů doručujeme v rozmezí 5 až 30 dní. Přesný čas nejbližší uzávěrky vidíte vždy v horní zelené liště našeho webu.
Dotazy ohledně květináčů, doplňků a technického rázu mě kontaktujete: +420 739 960 870
| Barva | Černá |
| Tvar | Kulatý |
| Materiál | Kompozitní |
| Použití | Do exteriéru |
| Průměr | 50 cm |
| Výška | 50 cm |
| Hrdlo květináče | 40 cm |
| Vnitřní výška - pro bal | 48 cm |
| Dovezeno | Nizozemsko |
| Hmotnost | 10.4 kg |
| Kolekce | Heritage |
| Objem | 80 Litrů |
| Povrch | Ostatní |
| Povrchová úprava | Matný |
| Prodej po | 1 ks |
| Série | Fiberstone |
| Vlastnosti materiálu | Ručně vyrobené, Mrazuvzdorné, UV odolné |
| Země původu | VN |
Mohlo by Vás zajímat
Mineral Nax M Travertine Beige (32x69cm)
Dostupných je: poslední kusDalší kusy 13.05.2026
Mediterranean Athena L Umber Brown (53x45cm)
Dostupných je: > 44 ksDalší kusy 14.05.2026
Ridged Horizontally Abby L Cement Grey (51x44cm)
Dostupných je: poslední kusDalší kusy 01.01.2049
Fiberstone Jort Slim L Matt White (124x33x90cm)
Dostupných je: poslední kusDalší kusy 14.05.2026
Ridged Vertically Eileen XL Dark Grey (36x14cm)
Dostupných je: > 15 ksDalší kusy 14.05.2026
Fiberstone Jumbo Max Middle High L Grey (90x60cm)
Může být skladem od:15.06.2026

