Heritage Max Classic M Black (40x40cm)
Květináč Heritage Max Classic M Black (40x40cm) díky své mrazuvzdornosti může zůstat venku i v chladném období, aniž by se poškodil. Navíc je odolný vůči UV záření, což jej chrání před vyblednutím a poškozením od slunečního svitu. Zobrazit více
| Výrobce: | Výrobce: Pottery Pots |
| Kód: | Kód: 6FSTHEMB3 |
16.04.2026 (info)
Květináč má hladký povrch. Díky své mrazuvzdornosti může zůstat venku i v chladném období, aniž by se poškodil. Navíc je odolný vůči UV záření, což jej chrání před vyblednutím a poškozením od slunečního svitu.
Všechny rozměry na webu jsou udávány v pořadí: PRŮMĚR x VÝŠKA nebo ŠÍŘKA x HLOUBKA x VÝŠKA v cm.

Zboží naskladňujeme každý týden. Abychom vaši objednávku doručili v následujícím týdnu (úterý až čtvrtek), proveďte ji prosím do čtvrtka do 14:00. Tento termín doručení platí pro Liberec, Mladou Boleslav, Prahu a Středočeský kraj. Do ostatních regionů doručujeme v rozmezí 5 až 30 dní. Přesný čas nejbližší uzávěrky vidíte vždy v horní zelené liště našeho webu.
Dotazy ohledně květináčů, doplňků a technického rázu mě kontaktujete: +420 739 960 870
| Barva | Černá |
| Tvar | Kulatý |
| Materiál | Kompozitní |
| Použití | Do exteriéru |
| Průměr | 40 cm |
| Výška | 40 cm |
| Hrdlo květináče | 31 cm |
| Vnitřní výška - pro bal | 38 cm |
| Dovezeno | Nizozemsko |
| Hmotnost | 5.6 kg |
| Kolekce | Heritage |
| Objem | 41, 00 Litrů |
| Povrch | Ostatní |
| Povrchová úprava | Matný |
| Prodej po | 1 ks |
| Série | Fiberstone |
| Vlastnosti materiálu | Ručně vyrobené, Mrazuvzdorné, UV odolné |
| Země původu | VN |
Mohlo by Vás zajímat
Fiberstone Balcony XS Black (40x20x20cm)
Dostupných je: > 52 ksDalší kusy 16.04.2026
Granite Jesslyn L Midnight Black (70x61cm)
Dostupných je: poslední 3 ksDalší kusy 16.04.2026
Mediterranean Hestia L Chalk White (52x46cm)
Dostupných je: > 58 ksDalší kusy 16.04.2026
Mountain Hunter XS Dioriet Grey (43x24x21cm)
Dostupných je: > 78 ksDalší kusy 16.04.2026
Fiberstone Ben L Matt White (40x55cm)
Dostupných je: poslední kusDalší kusy 01.01.2049

