Heritage Max Classic S Taupe Beige (30x30cm)
Květináč Heritage Max Classic S Taupe Beige (30x30cm) je vyroben z materiálu zvaného fiberstone – což je směs skleněných vláken a drceného kamene. Zobrazit více
| Výrobce: | Výrobce: Pottery Pots |
| Kód: | Kód: 6FSTHEMT6 |
18.05.2026 (info)
Všechny rozměry na webu jsou udávány v pořadí: PRŮMĚR x VÝŠKA nebo ŠÍŘKA x HLOUBKA x VÝŠKA v cm.

Zboží naskladňujeme každý týden. Abychom vaši objednávku doručili v následujícím týdnu (úterý až čtvrtek), proveďte ji prosím do čtvrtka do 14:00. Tento termín doručení platí pro Liberec, Mladou Boleslav, Prahu a Středočeský kraj. Do ostatních regionů doručujeme v rozmezí 5 až 30 dní. Přesný čas nejbližší uzávěrky vidíte vždy v horní zelené liště našeho webu.
Dotazy ohledně květináčů, doplňků a technického rázu mě kontaktujete: +420 739 960 870
| Barva | Béžová |
| Tvar | Kulatý |
| Materiál | Kompozitní |
| Použití | Do exteriéru |
| Průměr | 30 cm |
| Výška | 30 cm |
| Hrdlo květináče | 23 cm |
| Vnitřní výška - pro bal | 28 cm |
| Dovezeno | Nizozemsko |
| Hmotnost | 3.1 kg |
| Kolekce | Heritage |
| Objem | 17, 00 Litrů |
| Povrch | Ostatní |
| Povrchová úprava | Matný |
| Prodej po | 1 ks |
| Série | Fiberstone |
| Vlastnosti materiálu | Ručně vyrobené, Mrazuvzdorné, UV odolné |
| Země původu | VN |
Mohlo by Vás zajímat
Mountain Francis XS Dioriet Grey (46x24cm)
Dostupných je: > 28 ksDalší kusy 18.05.2026
Fiberstone Jumbo Without Feet L Grey (90x90x82cm)
Může být skladem od:18.05.2026
Fiberstone Patt M Glossy White (55x47cm)
Dostupných je: poslední kusDalší kusy 18.05.2026
Mediterranean Ares S Umber Brown (27x32cm)
Dostupných je: > 76 ksDalší kusy 18.05.2026

