Ilex crenata ´Dark Green´ in Balloon Soil outdoor with Bark Beige (30x120cm)
| Výrobce: | Výrobce: Private Label |
| Kód: | Kód: CC0046027 |
V zimním období (listopad až duben), kdy teploty klesají pod 5 °C, nezasíláme živé rostliny standardní přepravou, abychom zajistili jejich kvalitu. Rozvoz je možný po individuální dohodě. Osobní odběr na prodejně je však k dispozici celoročně bez omezení.
Zboží naskladňujeme téměř každý týden. Abychom vaši objednávku doručili v následujícím týdnu (úterý až čtvrtek), proveďte ji prosím do čtvrtka do 14:00. Tento termín doručení platí pro Liberec, Mladou Boleslav, Prahu a Středočeský kraj. Do ostatních regionů doručujeme v rozmezí 5 až 30 dní. Přesný čas nejbližší uzávěrky vidíte vždy v horní zelené liště našeho webu.
Živé rostliny je možné objednat s platbou převodem předem. (nelze na dobírku) Živé rostliny jsou dodávány na základě vaší objednávky na míru a nelze uplatňovat vrácení zboží bez udání důvodů do 14 dní.

| Barva | Béžová |
| Použití | Do interiéru a exteriéru |
| Průměr | 43 cm |
| Výška | 120 cm |
| Výška balu rostliny | 28 cm |
| Hrdlo květináče | 34.5 cm |
| Vnitřní výška - pro bal | 41 cm |
| Průměr balu | 30 cm |
| Dovezeno | Nizozemsko |
| Hmotnost | 35.87 kg |
| Kolekce | Balloon |
| Povrch | Hladký |
| Povrchová úprava | Glazura |
| Prodej po | 1 ks |
| Série | Keramika |
| Vlastnosti materiálu | Ručně vyrobené, Mrazuvzdorné, UV odolné, Drenážní otvor |
| Země původu | CHINA |

