Ilex crenata Dark Green Other (29x100cm)
| Kód: | Kód: F00005453 |
Další kusy 14.05.2026 (info)
V zimním období (listopad až duben), kdy teploty klesají pod 5 °C, nezasíláme živé rostliny standardní přepravou, abychom zajistili jejich kvalitu. Rozvoz je možný po individuální dohodě. Osobní odběr na prodejně je však k dispozici celoročně bez omezení.
Zboží naskladňujeme téměř každý týden. Abychom vaši objednávku doručili v následujícím týdnu (úterý až čtvrtek), proveďte ji prosím do čtvrtka do 14:00. Tento termín doručení platí pro Liberec, Mladou Boleslav, Prahu a Středočeský kraj. Do ostatních regionů doručujeme v rozmezí 5 až 30 dní. Přesný čas nejbližší uzávěrky vidíte vždy v horní zelené liště našeho webu.
Živé rostliny je možné objednat s platbou převodem předem. (nelze na dobírku) Živé rostliny jsou dodávány na základě vaší objednávky na míru a nelze uplatňovat vrácení zboží bez udání důvodů do 14 dní.
Rozměry rostlin dle zobrazení jsou orientační (převážně výška rostliny cca: +- 10 %). Cena je vždy za 1 kus rostliny.

| Hloubka - (od zdi)? | 50 cm |
| Výška | 100 cm |
| Výška balu rostliny | 26 cm |
| Průměr balu | 29 cm |
| Dovezeno | Nizozemsko |
| Hmotnost | 1 kg |
| Prodej po | 1 ks |
| Země původu | NL |
Mohlo by Vás zajímat
Euphorbia tirucalli Bush (25x75cm)-v-zemině
Dostupných je: > 11 ksDalší kusy 01.01.2049
Euphorbia ingens (95-125) Branched (35x105cm)-v-zemině
Může být skladem od:01.01.2049
Strelitzia reginae Tuft (with flower-buds) (40x130cm)-v-zemině
Dostupných je: > 3 ksDalší kusy 15.05.2026
Dracaena fragrans ´Cintho´ 45-15 (19x90cm)-v-zemině
Dostupných je: > 22 ksDalší kusy 14.05.2026
Dracaena fragrans ´Janet Craig´ 12/tray Head (6x12cm)-v-zemině
Dostupných je: > 95 ksDalší kusy 18.05.2026
Euphorbia ingens Branched-v-zemině
Dostupných je: poslední 3 ksDalší kusy 01.01.2049
Ficus elastica ´Schrijveriana´ 6/tray (12x25cm)-v-zemině
Dostupných je: > 46 ksDalší kusy 18.05.2026

