Lava Cube Rust Metal Brown (16x16x16cm)
Květináč Lava Cube Rust Metal Brown (16x16x16cm) je vhodný pro interiérové i exteriérové použití. Díky své mrazuvzdornosti může být venku. Zobrazit více
Všechny rozměry na webu jsou udávány v pořadí: PRŮMĚR x VÝŠKA nebo ŠÍŘKA x HLOUBKA x VÝŠKA v cm.

Zboží naskladňujeme každý týden. Abychom vaši objednávku doručili v následujícím týdnu (úterý až čtvrtek), proveďte ji prosím do čtvrtka do 14:00. Tento termín doručení platí pro Liberec, Mladou Boleslav, Prahu a Středočeský kraj. Do ostatních regionů doručujeme v rozmezí 5 až 30 dní. Přesný čas nejbližší uzávěrky vidíte vždy v horní zelené liště našeho webu.
Dotazy ohledně květináčů, doplňků a technického rázu mě kontaktujete: +420 739 960 870
| Barva | Hnědá |
| Tvar | Krychle |
| Materiál | Keramika |
| Použití | Do interiéru |
| Šířka - (délka) | 16 cm |
| Hloubka - (od zdi)? | 16 cm |
| Výška | 16 cm |
| Hrdlo květináče | 12 cm |
| Vnitřní výška - pro bal | 14 cm |
| Hmotnost | 1.7 kg |
| Kolekce | Lava |
| Povrch | Hrubý |
| Povrchová úprava | Hrubá |
| Prodej po | 1 ks |
| Série | Trend |
| Vlastnosti materiálu | Ručně vyrobené, Vodotěsné |
| Země původu | VN |
Mohlo by Vás zajímat
Lava Balloon Rust Metal Brown (54x50cm)
Dostupných je: poslední 2 ksDalší kusy 04.08.2026
Lava Partner Straight Jade Green (35x65cm)
Dostupných je: poslední 3 ksDalší kusy 02.06.2026
Lava Couple Rust Metal Brown (55x48cm)
Dostupných je: > 56 ksDalší kusy 02.06.2026
Lava Partner Straight Black (46x85cm)
Dostupných je: > 6 ksDalší kusy 21.07.2026

