Mediterranean Artemis L Chalk White (53x68cm)
Květináč Mediterranean Artemis L Chalk White (53x68cm) je vyroben z materiálu zvaného fiberstone – což je směs skleněných vláken a drceného kamene. Zobrazit více
| Výrobce: | Výrobce: Pottery Pots |
| Kód: | Kód: 6FSTME012 |
Další kusy 23.04.2026 (info)
Všechny rozměry na webu jsou udávány v pořadí: PRŮMĚR x VÝŠKA nebo ŠÍŘKA x HLOUBKA x VÝŠKA v cm.

Zboží naskladňujeme každý týden. Abychom vaši objednávku doručili v následujícím týdnu (úterý až čtvrtek), proveďte ji prosím do čtvrtka do 14:00. Tento termín doručení platí pro Liberec, Mladou Boleslav, Prahu a Středočeský kraj. Do ostatních regionů doručujeme v rozmezí 5 až 30 dní. Přesný čas nejbližší uzávěrky vidíte vždy v horní zelené liště našeho webu.
Dotazy ohledně květináčů, doplňků a technického rázu mě kontaktujete: +420 739 960 870
| Barva | Béžová |
| Tvar | Vysoký válec |
| Materiál | Kompozitní |
| Použití | Do exteriéru |
| Průměr | 53 cm |
| Výška | 68 cm |
| Hrdlo květináče | 46 cm |
| Vnitřní výška - pro bal | 67 cm |
| Dovezeno | Nizozemsko |
| Hmotnost | 21.1 kg |
| Kolekce | Mediterranean |
| Objem | 91 Litrů |
| Povrch | Hrubý |
| Povrchová úprava | Hrubá |
| Prodej po | 1 ks |
| Série | Ficonstone |
| Vlastnosti materiálu | Ručně vyrobené, Mrazuvzdorné, UV odolné, Drenážní otvor |
| Země původu | VN |
Mohlo by Vás zajímat
Mountain Hayes XS Dioriet Grey (27x40cm)
Dostupných je: > 52 ksDalší kusy 23.04.2026
Fiberstone Jumbo Without Feet L Black (90x90x82cm)
Může být skladem od:23.04.2026
Ridged Perry L, White Stripe (54x60cm)
Dostupných je: poslední 2 ksDalší kusy 23.04.2026

