Mineral Fleuri High M Travertine Beige (55x68cm)
Květináč Mineral Fleuri High M Travertine Beige (55x68cm) je vyroben z materiálu zvaného fiberstone – což je směs skleněných vláken a drceného kamene. Zobrazit více
| Výrobce: | Výrobce: Pottery Pots |
| Kód: | Kód: 6FSTMI016 |
Další kusy 13.05.2026 (info)
Všechny rozměry na webu jsou udávány v pořadí: PRŮMĚR x VÝŠKA nebo ŠÍŘKA x HLOUBKA x VÝŠKA v cm.

Zboží naskladňujeme každý týden. Abychom vaši objednávku doručili v následujícím týdnu (úterý až čtvrtek), proveďte ji prosím do čtvrtka do 14:00. Tento termín doručení platí pro Liberec, Mladou Boleslav, Prahu a Středočeský kraj. Do ostatních regionů doručujeme v rozmezí 5 až 30 dní. Přesný čas nejbližší uzávěrky vidíte vždy v horní zelené liště našeho webu.
Dotazy ohledně květináčů, doplňků a technického rázu mě kontaktujete: +420 739 960 870
| Barva | Béžová |
| Tvar | Kulatý |
| Materiál | Kompozitní |
| Použití | Do interiéru a exteriéru |
| Průměr | 55 cm |
| Výška | 68 cm |
| Hrdlo květináče | 33 cm |
| Vnitřní výška - pro bal | 67 cm |
| Dovezeno | Nizozemsko |
| Hmotnost | 17.8 kg |
| Kolekce | Mineral |
| Objem | 85 Litrů |
| Povrch | Hrubý |
| Povrchová úprava | Hrubá |
| Prodej po | 1 ks |
| Série | Ficonstone |
| Vlastnosti materiálu | Ručně vyrobené, Vodotěsné, Mrazuvzdorné, UV odolné |
| Země původu | VN |
Mohlo by Vás zajímat
Fiberstone Jort Slim S Matt White (91x20x50cm)
Dostupných je: poslední kusDalší kusy 18.05.2026
Fiberstone Beth S Matt Black (31x25cm)
Dostupných je: poslední 3 ksDalší kusy 18.05.2026
Mountain Francis S Dioriet Grey (59x29cm)
Dostupných je: > 14 ksDalší kusy 18.05.2026
Mediterranean Eros L Umber Brown (54x46cm)
Dostupných je: > 4 ksDalší kusy 18.05.2026

