Mineral Hailey M Travertine Rustic Antique (38x43cm)
Květináč Mineral Hailey M Travertine Rustic Antique (38x43cm) je vyroben z materiálu zvaného fiberstone – což je směs skleněných vláken a drceného kamene. Zobrazit více
| Výrobce: | Výrobce: Pottery Pots |
| Kód: | Kód: 6FSTMI067 |
Další kusy 01.01.2049 (info)
Všechny rozměry na webu jsou udávány v pořadí: PRŮMĚR x VÝŠKA nebo ŠÍŘKA x HLOUBKA x VÝŠKA v cm.

Zboží naskladňujeme každý týden. Abychom vaši objednávku doručili v následujícím týdnu (úterý až čtvrtek), proveďte ji prosím do čtvrtka do 14:00. Tento termín doručení platí pro Liberec, Mladou Boleslav, Prahu a Středočeský kraj. Do ostatních regionů doručujeme v rozmezí 5 až 30 dní. Přesný čas nejbližší uzávěrky vidíte vždy v horní zelené liště našeho webu.
Dotazy ohledně květináčů, doplňků a technického rázu mě kontaktujete: +420 739 960 870
| Barva | Hnědá |
| Tvar | Vajíčko |
| Materiál | Kompozitní |
| Použití | Do interiéru a exteriéru |
| Průměr | 38 cm |
| Výška | 43 cm |
| Hrdlo květináče | 27 cm |
| Dovezeno | Nizozemsko |
| Hmotnost | 7.8 kg |
| Kolekce | Mineral |
| Objem | 33 Litrů |
| Povrch | Hrubý |
| Povrchová úprava | Hrubá |
| Prodej po | 1 ks |
| Série | Ficonstone |
| Vlastnosti materiálu | Ručně vyrobené, Vodotěsné, Mrazuvzdorné, UV odolné |
| Země původu | VN |
Mohlo by Vás zajímat
Fiberstone Ben L Matt White (40x55cm)
Dostupných je: poslední kusDalší kusy 01.01.2049
Fiberstone Jumbo Max Middle High L Grey (90x60cm)
Může být skladem od:08.06.2026
Mineral Fleuri High M Travertine Beige (55x68cm)
Dostupných je: > 36 ksDalší kusy 16.04.2026
Granite Block XL Midnight Black (60x60x60cm)
Dostupných je: poslední 2 ksDalší kusy 16.04.2026

