Mineral Harrith High L Travertine Beige (53x68cm)
Květináč Mineral Harrith High L Travertine Beige (53x68cm) je vyroben z materiálu zvaného fiberstone – což je směs skleněných vláken a drceného kamene. Zobrazit více
| Výrobce: | Výrobce: Pottery Pots |
| Kód: | Kód: 6FSTMI006 |
Další kusy 16.04.2026 (info)
Všechny rozměry na webu jsou udávány v pořadí: PRŮMĚR x VÝŠKA nebo ŠÍŘKA x HLOUBKA x VÝŠKA v cm.

Zboží naskladňujeme každý týden. Abychom vaši objednávku doručili v následujícím týdnu (úterý až čtvrtek), proveďte ji prosím do čtvrtka do 14:00. Tento termín doručení platí pro Liberec, Mladou Boleslav, Prahu a Středočeský kraj. Do ostatních regionů doručujeme v rozmezí 5 až 30 dní. Přesný čas nejbližší uzávěrky vidíte vždy v horní zelené liště našeho webu.
Dotazy ohledně květináčů, doplňků a technického rázu mě kontaktujete: +420 739 960 870
| Barva | Béžová |
| Materiál | Kompozitní |
| Použití | Do interiéru a exteriéru |
| Průměr | 53 cm |
| Výška | 68 cm |
| Hrdlo květináče | 41 cm |
| Vnitřní výška - pro bal | 67 cm |
| Dovezeno | Nizozemsko |
| Hmotnost | 19.3 kg |
| Kolekce | Mineral |
| Objem | 110 Litrů |
| Povrch | Hrubý |
| Povrchová úprava | Hrubá |
| Prodej po | 1 ks |
| Série | Ficonstone |
| Vlastnosti materiálu | Ručně vyrobené, Vodotěsné, Mrazuvzdorné, UV odolné |
| Země původu | VN |
Mohlo by Vás zajímat
Fiberstone Jumbo Middle High L Grey (90x90x60cm)
Může být skladem od:14.05.2026
Fiberstone Jumbo Without Feet XL Black (110x110x92cm)
Může být skladem od:16.04.2026
Ridged Vertically Jesslyn XS Cement Grey (41x34cm)
Může být skladem od:16.04.2026
Mineral Fleuri High M Travertine Rustic Antique (55x68cm)
Dostupných je: > 8 ksDalší kusy 01.01.2049

