Mineral Harrith High XS Travertine Rustic Antique (28x33cm)
Květináč Mineral Harrith High XS Travertine Rustic Antique (28x33cm) je vyroben z materiálu zvaného fiberstone – což je směs skleněných vláken a drceného kamene. Zobrazit více
| Výrobce: | Výrobce: Pottery Pots |
| Kód: | Kód: 6FSTMI059 |
Všechny rozměry na webu jsou udávány v pořadí: PRŮMĚR x VÝŠKA nebo ŠÍŘKA x HLOUBKA x VÝŠKA v cm.

Zboží naskladňujeme každý týden. Abychom vaši objednávku doručili v následujícím týdnu (úterý až čtvrtek), proveďte ji prosím do čtvrtka do 14:00. Tento termín doručení platí pro Liberec, Mladou Boleslav, Prahu a Středočeský kraj. Do ostatních regionů doručujeme v rozmezí 5 až 30 dní. Přesný čas nejbližší uzávěrky vidíte vždy v horní zelené liště našeho webu.
Dotazy ohledně květináčů, doplňků a technického rázu mě kontaktujete: +420 739 960 870
| Barva | Hnědá |
| Materiál | Kompozitní |
| Použití | Do interiéru a exteriéru |
| Průměr | 28 cm |
| Výška | 33 cm |
| Hrdlo květináče | 20 cm |
| Dovezeno | Nizozemsko |
| Hmotnost | 8.8 kg |
| Kolekce | Mineral |
| Objem | 14 Litrů |
| Povrch | Hrubý |
| Povrchová úprava | Hrubá |
| Prodej po | 1 ks |
| Série | Ficonstone |
| Vlastnosti materiálu | Ručně vyrobené, Vodotěsné, Mrazuvzdorné, UV odolné |
| Země původu | VN |
Mohlo by Vás zajímat
Fiberstone Jumbo Without Feet M Grey (70x70x62cm)
Může být skladem od:18.05.2026
Ridged Harith L, White Stripe (53x48cm)
Dostupných je: poslední 2 ksDalší kusy 01.01.2049
Fiberstone Jumbo Middle High XL Black (110x110x70cm)
Může být skladem od:18.05.2026

