Myrtillocactus geometrizans (50-60cm) Branched (20x55cm)-v-zemině
Interiérová rostlina Myrtillocactus geometrizans (50-60cm) Branched (20x55cm)-v-zemině je vhodná pro pěstování v pokojové teplotě. Zobrazit více
| Kód: | Kód: 4MYCGKK20 |
Další kusy 22.05.2026 (info)
V zimním období (listopad až duben), kdy teploty klesají pod 5 °C, nezasíláme živé rostliny standardní přepravou, abychom zajistili jejich kvalitu. Rozvoz je možný po individuální dohodě. Osobní odběr na prodejně je však k dispozici celoročně bez omezení.
Zboží naskladňujeme téměř každý týden. Abychom vaši objednávku doručili v následujícím týdnu (úterý až čtvrtek), proveďte ji prosím do čtvrtka do 14:00. Tento termín doručení platí pro Liberec, Mladou Boleslav, Prahu a Středočeský kraj. Do ostatních regionů doručujeme v rozmezí 5 až 30 dní. Přesný čas nejbližší uzávěrky vidíte vždy v horní zelené liště našeho webu.
Živé rostliny je možné objednat s platbou převodem předem. (nelze na dobírku) Živé rostliny jsou dodávány na základě vaší objednávky na míru a nelze uplatňovat vrácení zboží bez udání důvodů do 14 dní.
Rozměry rostlin dle zobrazení jsou orientační (převážně výška rostliny cca: +- 10 %). Cena je vždy za 1 kus rostliny.

| Hloubka - (od zdi)? | 30 cm |
| Výška | 55 cm |
| Výška balu rostliny | 18 cm |
| Průměr balu | 20 cm |
| Dovezeno | Nizozemsko |
| Hmotnost | 13.365 kg |
| Prodej po | 1 ks |
| Země původu | IT |
Mohlo by Vás zajímat
Ficus elastica ´Abidjan´ Tuft 3pp (38x170cm)-v-zemině
Dostupných je: poslední kusDalší kusy 01.01.2049
Beaucarnea recurvata Branched (55x120cm)
Dostupných je: poslední 2 ksDalší kusy 01.01.2049
Philodendron ´Painted Lady´ On moss-pole 120 (24x110cm)-v-zemině
Dostupných je: poslední 2 ksDalší kusy 15.05.2026
Dracaena fragrans ´Cintho´ Branched-multi (24x95cm)-v-zemině
Může být skladem od:13.05.2026
Aglaonema ´Lemon Mint´ 6/tray Tuft (12x30cm)-v-zemině
Dostupných je: > 23 ksDalší kusy 14.05.2026
Latania lontaroides (120-160) Stem (38x140cm)-v-zemině
Dostupných je: > 11 ksDalší kusy 01.01.2049

