Natural Pandora M Grey (63x24x9cm)
Květináč Natural Pandora M Grey (63x24x9cm) je vyroben z materiálu zvaného fiberstone – což je směs skleněných vláken a drceného kamene. Zobrazit více
| Výrobce: | Výrobce: Pottery Pots |
| Kód: | Kód: 6FSTPG004 |
Další kusy 05.05.2026 (info)
Všechny rozměry na webu jsou udávány v pořadí: PRŮMĚR x VÝŠKA nebo ŠÍŘKA x HLOUBKA x VÝŠKA v cm.

Zboží naskladňujeme každý týden. Abychom vaši objednávku doručili v následujícím týdnu (úterý až čtvrtek), proveďte ji prosím do čtvrtka do 14:00. Tento termín doručení platí pro Liberec, Mladou Boleslav, Prahu a Středočeský kraj. Do ostatních regionů doručujeme v rozmezí 5 až 30 dní. Přesný čas nejbližší uzávěrky vidíte vždy v horní zelené liště našeho webu.
Dotazy ohledně květináčů, doplňků a technického rázu mě kontaktujete: +420 739 960 870
| Barva | Šedá |
| Materiál | Kompozitní |
| Použití | Do interiéru a exteriéru |
| Šířka - (délka) | 63 cm |
| Hloubka - (od zdi)? | 24 cm |
| Výška | 9 cm |
| Hrdlo květináče | 22 cm |
| Vnitřní výška - pro bal | 8 cm |
| Hmotnost | 1.5 kg |
| Kolekce | Natural |
| Objem | 2 Litrů |
| Povrch | Hladký |
| Povrchová úprava | Hrubá |
| Prodej po | 2 ks |
| Série | Fiberstone |
| Vlastnosti materiálu | Ručně vyrobené, Mrazuvzdorné, UV odolné, Zvýšené dno |
| Země původu | VN |
Mohlo by Vás zajímat
Mediterranean Poseidon L Chalk White (63x58cm)
Dostupných je: > 58 ksDalší kusy 05.05.2026
Mountain Hayes S Dioriet Grey (38x56cm)
Dostupných je: > 13 ksDalší kusy 05.05.2026

