Natural Patt M Grey (55x46cm)
Květináč Natural Patt M Grey (55x46cm) má díky své mrazuvzdornosti může zůstat venku i v chladném období, aniž by se poškodil. Navíc je odolný vůči UV záření. Zobrazit více
| Výrobce: | Výrobce: Pottery Pots |
| Kód: | Kód: 6FSTGP004 |
16.04.2026 (info)
Všechny rozměry na webu jsou udávány v pořadí: PRŮMĚR x VÝŠKA nebo ŠÍŘKA x HLOUBKA x VÝŠKA v cm.

Zboží naskladňujeme každý týden. Abychom vaši objednávku doručili v následujícím týdnu (úterý až čtvrtek), proveďte ji prosím do čtvrtka do 14:00. Tento termín doručení platí pro Liberec, Mladou Boleslav, Prahu a Středočeský kraj. Do ostatních regionů doručujeme v rozmezí 5 až 30 dní. Přesný čas nejbližší uzávěrky vidíte vždy v horní zelené liště našeho webu.
Dotazy ohledně květináčů, doplňků a technického rázu mě kontaktujete: +420 739 960 870
| Barva | Šedá |
| Materiál | Kompozitní |
| Použití | Do interiéru a exteriéru |
| Průměr | 55 cm |
| Výška | 46 cm |
| Hrdlo květináče | 44 cm |
| Vnitřní výška - pro bal | 45 cm |
| Hmotnost | 10.6 kg |
| Kolekce | Natural |
| Objem | 12, 86 Litrů |
| Povrch | Hladký |
| Povrchová úprava | Hrubá |
| Prodej po | 1 ks |
| Série | Fiberstone |
| Vlastnosti materiálu | Ručně vyrobené, Vodotěsné, Mrazuvzdorné, UV odolné |
| Země původu | VN |
Mohlo by Vás zajímat
Ridged Vertically Patt High S Cement Grey (29x43cm)
Může být skladem od:16.04.2026
Mediterranean Ares S Umber Brown (27x32cm)
Dostupných je: > 80 ksDalší kusy 16.04.2026
Ridged Vertically Eileen XL Dark Grey (36x14cm)
Dostupných je: > 15 ksDalší kusy 16.04.2026
