Natural Puk M Grey (20x20cm)
Květináč Natural Puk M Grey (20x20cm) je vyroben z materiálu zvaného fiberstone – což je směs skleněných vláken a drceného kamene. Zobrazit více
| Výrobce: | Výrobce: Pottery Pots |
| Kód: | Kód: 6FSTRPG60 |
Další kusy 16.04.2026 (info)
Všechny rozměry na webu jsou udávány v pořadí: PRŮMĚR x VÝŠKA nebo ŠÍŘKA x HLOUBKA x VÝŠKA v cm.

Zboží naskladňujeme každý týden. Abychom vaši objednávku doručili v následujícím týdnu (úterý až čtvrtek), proveďte ji prosím do čtvrtka do 14:00. Tento termín doručení platí pro Liberec, Mladou Boleslav, Prahu a Středočeský kraj. Do ostatních regionů doručujeme v rozmezí 5 až 30 dní. Přesný čas nejbližší uzávěrky vidíte vždy v horní zelené liště našeho webu.
Dotazy ohledně květináčů, doplňků a technického rázu mě kontaktujete: +420 739 960 870
| Barva | Šedá |
| Tvar | Válec |
| Materiál | Kompozitní |
| Použití | Do interiéru a exteriéru |
| Průměr | 20 cm |
| Výška | 20 cm |
| Hrdlo květináče | 19 cm |
| Vnitřní výška - pro bal | 19.5 cm |
| Hmotnost | 1.1 kg |
| Kolekce | Natural |
| Objem | 3 Litrů |
| Povrch | Hladký |
| Povrchová úprava | Hrubá |
| Prodej po | 1 ks |
| Série | Fiberstone |
| Vlastnosti materiálu | Ručně vyrobené, Vodotěsné, Mrazuvzdorné, UV odolné |
| Země původu | VN |
Mohlo by Vás zajímat
Fiberstone Jumbo Middle High M Grey (70x70x53cm)
Může být skladem od:16.04.2026
Fiberstone Jumbo Middle High XXL Black (140x140x90cm)
Může být skladem od:16.04.2026
Mineral Fleuri High M Travertine Beige (55x68cm)
Dostupných je: > 36 ksDalší kusy 16.04.2026
Fiberstone Block Black XXL Black (70x70x70cm)
Dostupných je: > 5 ksDalší kusy 16.04.2026

