Olea europaea Stem (80x220cm)
| Kód: | Kód: 5OLEUR064 |
Další kusy 29.05.2026 (info)
V zimním období (listopad až duben), kdy teploty klesají pod 5 °C, nezasíláme živé rostliny standardní přepravou, abychom zajistili jejich kvalitu. Rozvoz je možný po individuální dohodě. Osobní odběr na prodejně je však k dispozici celoročně bez omezení.
Zboží naskladňujeme téměř každý týden. Abychom vaši objednávku doručili v následujícím týdnu (úterý až čtvrtek), proveďte ji prosím do čtvrtka do 14:00. Tento termín doručení platí pro Liberec, Mladou Boleslav, Prahu a Středočeský kraj. Do ostatních regionů doručujeme v rozmezí 5 až 30 dní. Přesný čas nejbližší uzávěrky vidíte vždy v horní zelené liště našeho webu.
Živé rostliny je možné objednat s platbou převodem předem. (nelze na dobírku) Živé rostliny jsou dodávány na základě vaší objednávky na míru a nelze uplatňovat vrácení zboží bez udání důvodů do 14 dní.
Rozměry rostlin dle zobrazení jsou orientační (převážně výška rostliny cca: +- 10 %). Cena je vždy za 1 kus rostliny.

V zimních měsících jako je listopad až březen, kdy je teplota pod cca. - 4 °C nerozvážíme středomořské živé rostliny. Rozvoz dle dohody. Osobní vyzvednutí na prodejně kdykoliv v roce.
| Hloubka - (od zdi)? | 170 cm |
| Výška | 220 cm |
| Výška balu rostliny | 65 cm |
| Průměr balu | 80 cm |
| Dovezeno | Nizozemsko |
| Hmotnost | 7.965 kg |
| Objem | 240 Litrů |
| Prodej po | 1 ks |
| Země původu | Španělsko |
Mohlo by Vás zajímat
Olea europaea (190-280) Branched/Multi crowns (85x235cm)-v-zemině
Dostupných je: > 15 ksDalší kusy 01.01.2049
Citrus lemon ´Carrubaro´ Stem (55x190cm)-v-zemině
Dostupných je: poslední kusDalší kusy 01.01.2049
Olea europaea Bonsai (150x180cm)-v-zemině
Dostupných je: poslední kusDalší kusy 01.01.2049
Olea europaea Bonsai (120x170cm)-v-zemině
Dostupných je: poslední kusDalší kusy 01.01.2049
Ilex crenata ´Dark Green´ Spiral (30x110cm)-v-zemině
Dostupných je: poslední kusDalší kusy 14.05.2026
Murraya paniculata (180-220) Stem (60x200cm)-v-zemině
Dostupných je: poslední kusDalší kusy 01.01.2049
Ilex crenata ´Fructo Luteo´ Verzweigt/Multi krone (100cm)
Dostupných je: poslední 2 ksDalší kusy 01.01.2049

