Opus Hammered Bowl Silver (55x33cm)
Květináč Opus Hammered Bowl Silver (55x33cm) je vyroben z polyresinu. Jedná se o vysoce odolný materiál, který vzniká spojením drceného kamene. Zobrazit více
Všechny rozměry na webu jsou udávány v pořadí: PRŮMĚR x VÝŠKA nebo ŠÍŘKA x HLOUBKA x VÝŠKA v cm.

Zboží naskladňujeme každý týden. Abychom vaši objednávku doručili v následujícím týdnu (úterý až čtvrtek), proveďte ji prosím do čtvrtka do 14:00. Tento termín doručení platí pro Liberec, Mladou Boleslav, Prahu a Středočeský kraj. Do ostatních regionů doručujeme v rozmezí 5 až 30 dní. Přesný čas nejbližší uzávěrky vidíte vždy v horní zelené liště našeho webu.
Dotazy ohledně květináčů, doplňků a technického rázu mě kontaktujete: +420 739 960 870
| Barva | Stříbrná |
| Tvar | Mísa |
| Materiál | Kompozitní |
| Použití | Do interiéru |
| Průměr | 55 cm |
| Výška | 33 cm |
| Hrdlo květináče | 36 cm |
| Hmotnost | 5 kg |
| Kolekce | Opus |
| Povrch | Strukturovaný |
| Povrchová úprava | Matný |
| Prodej po | 1 ks |
| Série | Trend |
| Vlastnosti materiálu | Ručně vyrobené |
| Země původu | VN |
Mohlo by Vás zajímat
Opus Hammered Darcy Silvers vložkou (45x48cm)
Dostupných je: > 17 ksDalší kusy 29.06.2026
Opus Hit Partner Silver s vložkou (35x97cm)
Dostupných je: > 5 ksDalší kusy 29.06.2026
Opus Hit Darcy Silver s vložkou (45x48cm)
Dostupných je: > 26 ksDalší kusy 03.08.2026
Opus Raw Partner Gold s vložkou (50x105cm)
Dostupných je: > 29 ksDalší kusy 31.08.2026

