Pachypodium geayi Stem (35x160cm)-v-zemině
Interiérová rostlina Pachypodium geayi Stem (35x160cm) je vhodná pro pěstování v pokojové teplotě. Zobrazit více
| Kód: | Kód: 4PAGEKK03 |
Další kusy 28.05.2026 (info)
V zimním období (listopad až duben), kdy teploty klesají pod 5 °C, nezasíláme živé rostliny standardní přepravou, abychom zajistili jejich kvalitu. Rozvoz je možný po individuální dohodě. Osobní odběr na prodejně je však k dispozici celoročně bez omezení.
Zboží naskladňujeme téměř každý týden. Abychom vaši objednávku doručili v následujícím týdnu (úterý až čtvrtek), proveďte ji prosím do čtvrtka do 14:00. Tento termín doručení platí pro Liberec, Mladou Boleslav, Prahu a Středočeský kraj. Do ostatních regionů doručujeme v rozmezí 5 až 30 dní. Přesný čas nejbližší uzávěrky vidíte vždy v horní zelené liště našeho webu.
Živé rostliny je možné objednat s platbou převodem předem. (nelze na dobírku) Živé rostliny jsou dodávány na základě vaší objednávky na míru a nelze uplatňovat vrácení zboží bez udání důvodů do 14 dní.
Rozměry rostlin dle zobrazení jsou orientační (převážně výška rostliny cca: +- 10 %). Cena je vždy za 1 kus rostliny.

| Hloubka - (od zdi)? | 70 cm |
| Výška | 160 cm |
| Výška balu rostliny | 29 cm |
| Průměr balu | 35 cm |
| Dovezeno | Nizozemsko |
| Hmotnost | 74.25 kg |
| Prodej po | 1 ks |
| Země původu | IT |
Mohlo by Vás zajímat
Myrtillocactus geometrizans (50-60cm) Branched (20x55cm)-v-zemině
Dostupných je: poslední 2 ksDalší kusy 22.05.2026
Cordyline fruticosa ´Mambo´ 6/tray (12x40cm)-v-zemině
Dostupných je: > 23 ksDalší kusy 13.05.2026
Euphorbia ingens (140-180) Branched (40x160cm)-v-zemině
Dostupných je: > 4 ksDalší kusy 01.01.2049
Dracaena fragrans ´Janet Craig´ 120-90-60-30 (27x190cm)
Dostupných je: > 11 ksDalší kusy 01.01.2049
Dracaena marginata 120-90-60-30 (27x180cm)-v-zemině
Dostupných je: > 9 ksDalší kusy 13.05.2026
Alocasia zebrina Tuft (35x130cm)-v-zemině
Dostupných je: > 7 ksDalší kusy 14.05.2026

