Philodendron ´Narrow´ Bush (30x70cm)-v-zemině
Interiérová rostlina Philodendron ´Narrow´ Bush (30x70cm) je vhodná pro pěstování v pokojové teplotě. Zobrazit více
V zimním období (listopad až duben), kdy teploty klesají pod 5 °C, nezasíláme živé rostliny standardní přepravou, abychom zajistili jejich kvalitu. Rozvoz je možný po individuální dohodě. Osobní odběr na prodejně je však k dispozici celoročně bez omezení.
Zboží naskladňujeme téměř každý týden. Abychom vaši objednávku doručili v následujícím týdnu (úterý až čtvrtek), proveďte ji prosím do čtvrtka do 14:00. Tento termín doručení platí pro Liberec, Mladou Boleslav, Prahu a Středočeský kraj. Do ostatních regionů doručujeme v rozmezí 5 až 30 dní. Přesný čas nejbližší uzávěrky vidíte vždy v horní zelené liště našeho webu.
Živé rostliny je možné objednat s platbou převodem předem. (nelze na dobírku) Živé rostliny jsou dodávány na základě vaší objednávky na míru a nelze uplatňovat vrácení zboží bez udání důvodů do 14 dní.
Rozměry rostlin dle zobrazení jsou orientační (převážně výška rostliny cca: +- 10 %). Cena je vždy za 1 kus rostliny.

| Hloubka - (od zdi)? | 90 cm |
| Výška | 70 cm |
| Výška balu rostliny | 27 cm |
| Průměr balu | 30 cm |
| Dovezeno | Nizozemsko |
| Hmotnost | 11.138 kg |
| Prodej po | 1 ks |
| Země původu | Costa Rica |
Mohlo by Vás zajímat
Philodendron ´Imperial Red´ 6/tray (13x35cm)-v-zemině
Dostupných je: > 34 ksDalší kusy 14.04.2026
Asplenium antiquum ´Gioia´ 6/tray (12x20cm)-v-zemině
Dostupných je: > 17 ksDalší kusy 14.04.2026
Dracaena fragrans ´Riki´ Branched-multi (30x140cm)-v-zemině
Dostupných je: poslední 2 ksDalší kusy 14.04.2026
Philodendron bipennifolium ´Silver Violin´ On moss-pole 120 (24x120cm)-v-zemině
Dostupných je: > 16 ksDalší kusy 01.01.2049
Nephrolepis exaltata ´Green Lady´ Hanger (30x90cm)-v-zemině
Může být skladem od:01.01.2049
Epiphyllum anguliger Hanging plant (38x60cm)
Dostupných je: poslední kusDalší kusy 16.04.2026

