Ravenala madagascariensis Tuft (27x200cm)-v-zemině
Interiérová rostlina Ravenala madagascariensis Tuft (27x200cm)-v-zemině je vhodná pro pěstování v pokojové teplotě. Zobrazit více
| Výrobce: | Výrobce: Private Label |
| Kód: | Kód: 4RAMATU20 |
Další kusy 01.01.2049 (info)
V zimním období (listopad až duben), kdy teploty klesají pod 5 °C, nezasíláme živé rostliny standardní přepravou, abychom zajistili jejich kvalitu. Rozvoz je možný po individuální dohodě. Osobní odběr na prodejně je však k dispozici celoročně bez omezení.
Zboží naskladňujeme téměř každý týden. Abychom vaši objednávku doručili v následujícím týdnu (úterý až čtvrtek), proveďte ji prosím do čtvrtka do 14:00. Tento termín doručení platí pro Liberec, Mladou Boleslav, Prahu a Středočeský kraj. Do ostatních regionů doručujeme v rozmezí 5 až 30 dní. Přesný čas nejbližší uzávěrky vidíte vždy v horní zelené liště našeho webu.
Živé rostliny je možné objednat s platbou převodem předem. (nelze na dobírku) Živé rostliny jsou dodávány na základě vaší objednávky na míru a nelze uplatňovat vrácení zboží bez udání důvodů do 14 dní.
Rozměry rostlin dle zobrazení jsou orientační (převážně výška rostliny cca: +- 10 %). Cena je vždy za 1 kus rostliny.

| Hloubka - (od zdi)? | 140 cm |
| Výška | 200 cm |
| Výška balu rostliny | 24 cm |
| Průměr balu | 27 cm |
| Dovezeno | Nizozemsko |
| Hmotnost | 121.5 kg |
| Prodej po | 1 ks |
| Země původu | Costa Rica |
Mohlo by Vás zajímat
Aglaonema ´Bitkisi´ 8/tray Tuft (14x40cm)-v-zemině
Dostupných je: > 46 ksDalší kusy 16.04.2026
Euphorbia trigona ´Rubra´ Branched (24x90cm)-v-zemině
Dostupných je: > 11 ksDalší kusy 01.01.2049
Euphorbia trigona ´Rubra´ Branched (30x100cm)-v-zemině
Dostupných je: > 9 ksDalší kusy 23.04.2026
Euphorbia trigona ´Rubra´ Branched (19x50cm)-v-zemině
Dostupných je: > 17 ksDalší kusy 01.01.2049

