Rhapis excelsa Tuft (27x120cm)
| Kód: | Kód: 4RHEXB016 |
Další kusy 01.01.2049 (info)
V zimním období (listopad až duben), kdy teploty klesají pod 5 °C, nezasíláme živé rostliny standardní přepravou, abychom zajistili jejich kvalitu. Rozvoz je možný po individuální dohodě. Osobní odběr na prodejně je však k dispozici celoročně bez omezení.
Zboží naskladňujeme téměř každý týden. Abychom vaši objednávku doručili v následujícím týdnu (úterý až čtvrtek), proveďte ji prosím do čtvrtka do 14:00. Tento termín doručení platí pro Liberec, Mladou Boleslav, Prahu a Středočeský kraj. Do ostatních regionů doručujeme v rozmezí 5 až 30 dní. Přesný čas nejbližší uzávěrky vidíte vždy v horní zelené liště našeho webu.
Živé rostliny je možné objednat s platbou převodem předem. (nelze na dobírku) Živé rostliny jsou dodávány na základě vaší objednávky na míru a nelze uplatňovat vrácení zboží bez udání důvodů do 14 dní.
Rozměry rostlin dle zobrazení jsou orientační (převážně výška rostliny cca: +- 10 %). Cena je vždy za 1 kus rostliny.

| Hloubka - (od zdi)? | 60 cm |
| Výška | 120 cm |
| Výška balu rostliny | 26 cm |
| Průměr balu | 27 cm |
| Dovezeno | Nizozemsko |
| Hmotnost | 21.33 kg |
| Prodej po | 1 ks |
| Země původu | Costa Rica |
Mohlo by Vás zajímat
Beaucarnea recurvata ´Nolina´ Branched (55x220cm)-v-zemině
Dostupných je: poslední 2 ksDalší kusy 04.06.2026
Philodendron ´Imperial Green´ Bush (24x80cm)-v-zemině
Dostupných je: > 20 ksDalší kusy 13.05.2026
Myrtillocactus geometrizans (50-60cm) Branched (20x55cm)-v-zemině
Dostupných je: poslední 2 ksDalší kusy 22.05.2026
Philodendron ‘Emerald Queen’ On moss-pole 120 (24x120cm)-v-zemině
Může být skladem od:01.01.2049
Pleomele (Dracaena) reflexa ´Song of Sri Lanka´ Branched (34x190cm)-v-zemině
Dostupných je: > 14 ksDalší kusy 02.06.2026
Dracaena fragrans ´Burley´ Head (21x75cm)-v-zemině
Dostupných je: > 15 ksDalší kusy 13.05.2026

