Ridged Horizontally Abby S Cement Grey (23x20cm)
Květináč Ridged Horizontally Abby S Cement Grey (23x20cm) je vyroben z materiálu zvaného fiberstone – což je směs skleněných vláken a drceného kamene. Zobrazit více
| Výrobce: | Výrobce: Pottery Pots |
| Kód: | Kód: 6FSTRICA2 |
Další kusy 14.05.2026 (info)
Všechny rozměry na webu jsou udávány v pořadí: PRŮMĚR x VÝŠKA nebo ŠÍŘKA x HLOUBKA x VÝŠKA v cm.

Zboží naskladňujeme každý týden. Abychom vaši objednávku doručili v následujícím týdnu (úterý až čtvrtek), proveďte ji prosím do čtvrtka do 14:00. Tento termín doručení platí pro Liberec, Mladou Boleslav, Prahu a Středočeský kraj. Do ostatních regionů doručujeme v rozmezí 5 až 30 dní. Přesný čas nejbližší uzávěrky vidíte vždy v horní zelené liště našeho webu.
Dotazy ohledně květináčů, doplňků a technického rázu mě kontaktujete: +420 739 960 870
| Barva | Šedá |
| Tvar | Koule |
| Materiál | Kompozitní |
| Použití | Do interiéru a exteriéru |
| Průměr | 23 cm |
| Výška | 20 cm |
| Hrdlo květináče | 21 cm |
| Vnitřní výška - pro bal | 20 cm |
| Hmotnost | 2.5 kg |
| Kolekce | Ridged |
| Povrch | Strukturovaný |
| Povrchová úprava | Hrubá |
| Prodej po | 4 ks |
| Série | Ficonstone |
| Vlastnosti materiálu | Ručně vyrobené, Mrazuvzdorné, UV odolné |
| Země původu | VN |
Mohlo by Vás zajímat
Mountain Russell M Dioriet Grey (42x36cm)
Dostupných je: > 18 ksDalší kusy 14.05.2026
Mineral Harrith High S Travertine Beige (40x48cm)
Dostupných je: > 17 ksDalší kusy 13.05.2026
Mediterranean Poseidon S Umber Brown (42x38cm)
Dostupných je: > 64 ksDalší kusy 14.05.2026
Mineral Lena S Travertine Beige (43x61cm)
Dostupných je: poslední 2 ksDalší kusy 13.05.2026
Fiberstone Jort Slim L Matt White (124x33x90cm)
Dostupných je: poslední kusDalší kusy 14.05.2026

