Ridged Pax M, White Stripe (42x35cm)
Květináč Ridged Pax M, White Stripe (42x35cm) je vyroben z materiálu zvaného fiberstone – což je směs skleněných vláken a drceného kamene. Zobrazit více
| Výrobce: | Výrobce: Pottery Pots |
| Kód: | Kód: 6FSTPAWS4 |
Další kusy 05.05.2026 (info)
Všechny rozměry na webu jsou udávány v pořadí: PRŮMĚR x VÝŠKA nebo ŠÍŘKA x HLOUBKA x VÝŠKA v cm.

Zboží naskladňujeme každý týden. Abychom vaši objednávku doručili v následujícím týdnu (úterý až čtvrtek), proveďte ji prosím do čtvrtka do 14:00. Tento termín doručení platí pro Liberec, Mladou Boleslav, Prahu a Středočeský kraj. Do ostatních regionů doručujeme v rozmezí 5 až 30 dní. Přesný čas nejbližší uzávěrky vidíte vždy v horní zelené liště našeho webu.
Dotazy ohledně květináčů, doplňků a technického rázu mě kontaktujete: +420 739 960 870
| Barva | Bílá |
| Tvar | Vajíčko |
| Materiál | Kompozitní |
| Použití | Do interiéru a exteriéru |
| Průměr | 42 cm |
| Výška | 35 cm |
| Hrdlo květináče | 30 cm |
| Vnitřní výška - pro bal | 35 cm |
| Hmotnost | 7.5 kg |
| Kolekce | Ridged |
| Povrch | Strukturovaný |
| Povrchová úprava | Hrubá |
| Prodej po | 1 ks |
| Série | Ficonstone |
| Vlastnosti materiálu | Mrazuvzdorné, UV odolné |
| Země původu | VN |
Mohlo by Vás zajímat
Mediterranean Poseidon S Chalk White (42x38cm)
Dostupných je: > 34 ksDalší kusy 05.05.2026
Granite Patt S Midnight Black (42x35cm)
Dostupných je: > 21 ksDalší kusy 05.05.2026
Natural Pandora M Grey (63x24x9cm)
Dostupných je: poslední 2 ksDalší kusy 05.05.2026

