Ridged Perry L, White Stripe (54x60cm)
Květináč Ridged Perry L, White Stripe (54x60cm) je vyroben z materiálu zvaného fiberstone – což je směs skleněných vláken a drceného kamene. Zobrazit více
| Výrobce: | Výrobce: Pottery Pots |
| Kód: | Kód: 6FSTPWS04 |
Další kusy 14.05.2026 (info)
Všechny rozměry na webu jsou udávány v pořadí: PRŮMĚR x VÝŠKA nebo ŠÍŘKA x HLOUBKA x VÝŠKA v cm.

Zboží naskladňujeme každý týden. Abychom vaši objednávku doručili v následujícím týdnu (úterý až čtvrtek), proveďte ji prosím do čtvrtka do 14:00. Tento termín doručení platí pro Liberec, Mladou Boleslav, Prahu a Středočeský kraj. Do ostatních regionů doručujeme v rozmezí 5 až 30 dní. Přesný čas nejbližší uzávěrky vidíte vždy v horní zelené liště našeho webu.
Dotazy ohledně květináčů, doplňků a technického rázu mě kontaktujete: +420 739 960 870
| Barva | Bílá |
| Materiál | Kompozitní |
| Použití | Do interiéru a exteriéru |
| Průměr | 54 cm |
| Výška | 60 cm |
| Hrdlo květináče | 39 cm |
| Vnitřní výška - pro bal | 65 cm |
| Hmotnost | 18 kg |
| Kolekce | Ridged |
| Objem | 110 Litrů |
| Povrch | Strukturovaný |
| Povrchová úprava | Hrubá |
| Prodej po | 1 ks |
| Série | Ficonstone |
| Vlastnosti materiálu | Mrazuvzdorné, UV odolné |
| Země původu | VN |
Mohlo by Vás zajímat
Fiberstone Block XL Matt White (60x60x60cm)
Dostupných je: poslední kusDalší kusy 14.05.2026
Mediterranean Poseidon M Umber Brown (52x47cm)
Dostupných je: > 50 ksDalší kusy 14.05.2026
Granite Ben XL Midnight Black (52x72cm)
Dostupných je: > 8 ksDalší kusy 14.05.2026

