Rough Mini Orb M Mocha Washed (25x21cm)
Květináč Rough Mini Orb M Mocha Washed (25x21cm) z kolekce Rough je vyrobený z materiálu fiberclay. Tento materiál je směsí sklolaminátu a jílu. Zobrazit více
| Výrobce: | Výrobce: Pottery Pots |
| Kód: | Kód: 6PPNERM11 |
Další kusy 16.04.2026 (info)
Všechny rozměry na webu jsou udávány v pořadí: PRŮMĚR x VÝŠKA nebo ŠÍŘKA x HLOUBKA x VÝŠKA v cm.

Zboží naskladňujeme každý týden. Abychom vaši objednávku doručili v následujícím týdnu (úterý až čtvrtek), proveďte ji prosím do čtvrtka do 14:00. Tento termín doručení platí pro Liberec, Mladou Boleslav, Prahu a Středočeský kraj. Do ostatních regionů doručujeme v rozmezí 5 až 30 dní. Přesný čas nejbližší uzávěrky vidíte vždy v horní zelené liště našeho webu.
Dotazy ohledně květináčů, doplňků a technického rázu mě kontaktujete: +420 739 960 870
| Barva | Šedá |
| Tvar | Kulatý |
| Materiál | Kompozitní |
| Použití | Do interiéru a exteriéru |
| Průměr | 25 cm |
| Výška | 21 cm |
| Hrdlo květináče | 20 cm |
| Vnitřní výška - pro bal | 21 cm |
| Hmotnost | 3 kg |
| Kolekce | Rough |
| Objem | 8 Litrů |
| Povrch | Imitace betonu |
| Povrchová úprava | Hrubá |
| Prodej po | 1 ks |
| Série | Fiberclay |
| Vlastnosti materiálu | Ručně vyrobené, Mrazuvzdorné, UV odolné |
| Země původu | VN |
Mohlo by Vás zajímat
Rough Charlie XL Mocha Washed (32x31cm)
Dostupných je: > 29 ksDalší kusy 16.04.2026
Rough Eileen L Clay Washed (35x13cm)
Dostupných je: poslední 2 ksDalší kusy 16.04.2026
Rough Charlie L Mocha Washed (25x24cm)
Dostupných je: > 50 ksDalší kusy 16.04.2026

