Sansevieria zeylanica ´Narrow´ Tuft (17x55cm)
| Kód: | Kód: 4SAZNTU01 |
Další kusy 01.01.2049 (info)
V zimním období (listopad až duben), kdy teploty klesají pod 5 °C, nezasíláme živé rostliny standardní přepravou, abychom zajistili jejich kvalitu. Rozvoz je možný po individuální dohodě. Osobní odběr na prodejně je však k dispozici celoročně bez omezení.
Zboží naskladňujeme téměř každý týden. Abychom vaši objednávku doručili v následujícím týdnu (úterý až čtvrtek), proveďte ji prosím do čtvrtka do 14:00. Tento termín doručení platí pro Liberec, Mladou Boleslav, Prahu a Středočeský kraj. Do ostatních regionů doručujeme v rozmezí 5 až 30 dní. Přesný čas nejbližší uzávěrky vidíte vždy v horní zelené liště našeho webu.
Živé rostliny je možné objednat s platbou převodem předem. (nelze na dobírku) Živé rostliny jsou dodávány na základě vaší objednávky na míru a nelze uplatňovat vrácení zboží bez udání důvodů do 14 dní.
Rozměry rostlin dle zobrazení jsou orientační (převážně výška rostliny cca: +- 10 %). Cena je vždy za 1 kus rostliny.

| Hloubka - (od zdi)? | 25 cm |
| Výška | 55 cm |
| Výška balu rostliny | 16 cm |
| Průměr balu | 17 cm |
| Dovezeno | Nizozemsko |
| Hmotnost | 3.915 kg |
| Prodej po | 1 ks |
| Země původu | THAILAND |
Mohlo by Vás zajímat
Croton (Codiaeum) variegatum ´Petra´ Branched (30x140cm)-v-zemině
Dostupných je: > 11 ksDalší kusy 28.04.2026
Hedera helix ´Wonder´ 6/tray Hanger green (13x20cm)-v-zemině
Dostupných je: > 46 ksDalší kusy 14.04.2026
Guzmania ´Hilda´ 6/tray Yellow (13x55cm)-v-zemině
Dostupných je: > 11 ksDalší kusy 15.04.2026
Pachypodium geayi Stem (32x140cm)-v-zemině
Dostupných je: poslední kusDalší kusy 30.04.2026
Ficus microcarpa ‘Nitida’ Stem braided (34x125cm)-v-zemině
Dostupných je: > 80 ksDalší kusy 01.01.2049
Dracaena fragrans ´Janet Lind´ 60-30-15 (21x100cm)-v-zemině
Dostupných je: > 11 ksDalší kusy 14.04.2026
Dracaena fragrans ´Lemon Lime´ Carrousel (38x200cm)-v-zemině
Dostupných je: poslední 3 ksDalší kusy 14.04.2026

