Strelitzia nicolai 4pp (27x130cm)-v-zemině
Interiérová rostlina Strelitzia nicolai 4pp (27x130cm)-v-zemině je vhodná pro pěstování v pokojové teplotě. Zobrazit více
| Kód: | Kód: 4STNIT072 |
Další kusy 21.05.2026 (info)
V zimním období (listopad až duben), kdy teploty klesají pod 5 °C, nezasíláme živé rostliny standardní přepravou, abychom zajistili jejich kvalitu. Rozvoz je možný po individuální dohodě. Osobní odběr na prodejně je však k dispozici celoročně bez omezení.
Zboží naskladňujeme téměř každý týden. Abychom vaši objednávku doručili v následujícím týdnu (úterý až čtvrtek), proveďte ji prosím do čtvrtka do 14:00. Tento termín doručení platí pro Liberec, Mladou Boleslav, Prahu a Středočeský kraj. Do ostatních regionů doručujeme v rozmezí 5 až 30 dní. Přesný čas nejbližší uzávěrky vidíte vždy v horní zelené liště našeho webu.
Živé rostliny je možné objednat s platbou převodem předem. (nelze na dobírku) Živé rostliny jsou dodávány na základě vaší objednávky na míru a nelze uplatňovat vrácení zboží bez udání důvodů do 14 dní.
Rozměry rostlin dle zobrazení jsou orientační (převážně výška rostliny cca: +- 10 %). Cena je vždy za 1 kus rostliny.

| Hloubka - (od zdi)? | 65 cm |
| Výška | 130 cm |
| Výška balu rostliny | 23 cm |
| Průměr balu | 27 cm |
| Dovezeno | Nizozemsko |
| Hmotnost | 7.425 kg |
| Prodej po | 1 ks |
| Velikost | 4 mm |
| Země původu | NL |
Mohlo by Vás zajímat
Dypsis (Areca) lutescens Tuft (34x230cm)-v-zemině
Dostupných je: > 80 ksDalší kusy 26.05.2026
Euphorbia tortilis (50-60cm) Branched (20x55cm)-v-zemině
Dostupných je: > 5 ksDalší kusy 22.05.2026
Scindapsus (Epipremnum) ´Marble Queen´ 4/tray Hanger (15x30cm)-v-zemině
Dostupných je: > 23 ksDalší kusy 14.05.2026
Beaucarnea recurvata Branched (21x50cm)-v-zemině
Dostupných je: > 3 ksDalší kusy 14.05.2026
Hedera helix ´Pittsburgh´ Hanger groen (17x100cm)-v-zemině
Může být skladem od:01.01.2049
Philodendron ´Imperial Green´ 6/tray (12x35cm)-v-zemině
Dostupných je: > 34 ksDalší kusy 14.05.2026

