Zamioculcas zamiifolia ´Super Nova´ Tuft (17x50cm)-v-zemině
Interiérová rostlina Zamioculcas zamiifolia ´Super Nova´ Tuft (17x50cm)-v-zemině je vhodná pro pěstování v pokojové teplotě. Zobrazit více
| Kód: | Kód: 4ZASNBP17 |
01.01.2049 (info)
V zimním období (listopad až duben), kdy teploty klesají pod 5 °C, nezasíláme živé rostliny standardní přepravou, abychom zajistili jejich kvalitu. Rozvoz je možný po individuální dohodě. Osobní odběr na prodejně je však k dispozici celoročně bez omezení.
Zboží naskladňujeme téměř každý týden. Abychom vaši objednávku doručili v následujícím týdnu (úterý až čtvrtek), proveďte ji prosím do čtvrtka do 14:00. Tento termín doručení platí pro Liberec, Mladou Boleslav, Prahu a Středočeský kraj. Do ostatních regionů doručujeme v rozmezí 5 až 30 dní. Přesný čas nejbližší uzávěrky vidíte vždy v horní zelené liště našeho webu.
Živé rostliny je možné objednat s platbou převodem předem. (nelze na dobírku) Živé rostliny jsou dodávány na základě vaší objednávky na míru a nelze uplatňovat vrácení zboží bez udání důvodů do 14 dní.
Rozměry rostlin dle zobrazení jsou orientační (převážně výška rostliny cca: +- 10 %). Cena je vždy za 1 kus rostliny.

| Hloubka - (od zdi)? | 35 cm |
| Výška | 50 cm |
| Výška balu rostliny | 16 cm |
| Průměr balu | 17 cm |
| Dovezeno | Nizozemsko |
| Hmotnost | 3.848 kg |
| Prodej po | 1 ks |
| Země původu | NL |
Mohlo by Vás zajímat
Kentia (Howea) forsteriana Tuft extra 8/9pp (40x230cm)-v-zemině
Dostupných je: > 5 ksDalší kusy 28.05.2026
Licuala grandis Stem (55x300cm)-v-zemině
Dostupných je: > 3 ksDalší kusy 01.01.2049
Euphorbia ingens (100-120) Branched (30x110cm)-v-zemině
Dostupných je: poslední kusDalší kusy 01.01.2049
Crassula ovata Bush (40x90cm)-v-zemině
Dostupných je: poslední 3 ksDalší kusy 20.05.2026
Croton (Codiaeum) variegatum ´Mrs. Iceton´ Branched (45x225cm)-v-zemině
Může být skladem od:01.01.2049
Dracaena fragrans ´Dorado´ Branched-multi (24x80cm)-v-zemině
Dostupných je: > 4 ksDalší kusy 14.05.2026
Rhipsalis crispata Hanger (21x70cm)-v-zemině
Dostupných je: > 9 ksDalší kusy 18.05.2026

