Fiberstone City Bowl L Grey (128x68cm)
Květináč Fiberstone City Bowl L Grey (128x68cm) má díky své mrazuvzdornosti může zůstat venku i v chladném období, aniž by se poškodil. Navíc je odolný vůči UV záření. Zobrazit více
| Výrobce: | Výrobce: Pottery Pots |
| Kód: | Kód: 6FSTRCG65 |
16.04.2026 (info)
Všechny rozměry na webu jsou udávány v pořadí: PRŮMĚR x VÝŠKA nebo ŠÍŘKA x HLOUBKA x VÝŠKA v cm.

Zboží naskladňujeme každý týden. Abychom vaši objednávku doručili v následujícím týdnu (úterý až čtvrtek), proveďte ji prosím do čtvrtka do 14:00. Tento termín doručení platí pro Liberec, Mladou Boleslav, Prahu a Středočeský kraj. Do ostatních regionů doručujeme v rozmezí 5 až 30 dní. Přesný čas nejbližší uzávěrky vidíte vždy v horní zelené liště našeho webu.
Dotazy ohledně květináčů, doplňků a technického rázu mě kontaktujete: +420 739 960 870
| Barva | Šedá |
| Tvar | Mísa |
| Materiál | Kompozitní |
| Použití | Do interiéru a exteriéru |
| Průměr | 128 cm |
| Výška | 68 cm |
| Hrdlo květináče | 114 cm |
| Vnitřní výška - pro bal | 57 cm |
| Hmotnost | 54.1 kg |
| Kolekce | Natural |
| Objem | 693 Litrů |
| Povrch | Hladký |
| Povrchová úprava | Hrubá |
| Prodej po | 1 ks |
| Série | Fiberstone |
| Vlastnosti materiálu | Ručně vyrobené, Mrazuvzdorné, UV odolné |
| Země původu | VN |
Mohlo by Vás zajímat
Fiberstone Jumbo Max Middle High XL Grey (110x70cm)
Může být skladem od:16.04.2026
Mineral Harrith High S Travertine Beige (40x48cm)
Dostupných je: > 44 ksDalší kusy 16.04.2026
Ridged Vertically Patt High M Dark Grey (44x66cm)
Dostupných je: poslední kusDalší kusy 28.05.2026
Mountain Hunter S Dioriet Grey (60x34x29cm)
Dostupných je: > 38 ksDalší kusy 16.04.2026
