Fiberstone Jesslyn XS Black (42x36cm)
Květináč Fiberstone Jesslyn XS Black (42x36cm) díky své mrazuvzdornosti může zůstat venku i v chladném období, aniž by se poškodil. Navíc je odolný vůči UV záření, což jej chrání před vyblednutím a poškozením od slunečního svitu. Zobrazit více
| Výrobce: | Výrobce: Pottery Pots |
| Kód: | Kód: 6FSTRJEB3 |
07.05.2026 (info)
Květináč má hladký povrch. Díky své mrazuvzdornosti může zůstat venku i v chladném období, aniž by se poškodil. Navíc je odolný vůči UV záření, což jej chrání před vyblednutím a poškozením od slunečního svitu.
Všechny rozměry na webu jsou udávány v pořadí: PRŮMĚR x VÝŠKA nebo ŠÍŘKA x HLOUBKA x VÝŠKA v cm.

Zboží naskladňujeme každý týden. Abychom vaši objednávku doručili v následujícím týdnu (úterý až čtvrtek), proveďte ji prosím do čtvrtka do 14:00. Tento termín doručení platí pro Liberec, Mladou Boleslav, Prahu a Středočeský kraj. Do ostatních regionů doručujeme v rozmezí 5 až 30 dní. Přesný čas nejbližší uzávěrky vidíte vždy v horní zelené liště našeho webu.
Dotazy ohledně květináčů, doplňků a technického rázu mě kontaktujete: +420 739 960 870
| Barva | Černá |
| Tvar | Kulatý |
| Materiál | Kompozitní |
| Použití | Do interiéru a exteriéru |
| Průměr | 42 cm |
| Výška | 36 cm |
| Hrdlo květináče | 38 cm |
| Vnitřní výška - pro bal | 35 cm |
| Hmotnost | 4.5 kg |
| Kolekce | Natural |
| Povrch | Hladký |
| Povrchová úprava | Hrubá |
| Prodej po | 1 ks |
| Série | Fiberstone |
| Vlastnosti materiálu | Ručně vyrobené, Mrazuvzdorné, UV odolné |
| Země původu | VN |
Mohlo by Vás zajímat
Fiberstone Jesslyn S Grey (50x44cm)
Dostupných je: > 28 ksDalší kusy 07.05.2026
Mediterranean Poseidon M Chalk White (52x47cm)
Dostupných je: > 72 ksDalší kusy 07.05.2026
Mediterranean Athena M Umber Brown (40x33cm)
Dostupných je: > 76 ksDalší kusy 07.05.2026
Fiberstone Bouvy L Glossy White (40x40x80cm)
Dostupných je: > 19 ksDalší kusy 06.05.2026
Granite Bucket L Midnight Black (70x60cm)
Dostupných je: > 6 ksDalší kusy 07.05.2026
Fiberstone Jumbo Without Feet L Grey (90x90x82cm)
Může být skladem od:07.05.2026

